•  

    Msze Święte

    Poniedziałek 17.00

    Wtorek 18.00

    Środa 18.00

    Czwartek 16.30

    Piątek 18.00

    Sobota 18.00

    Niedziela 7.30, 9.30, 16.00

    ___________________

     

    Kancelaria Parafialna

     

     

Duszpasterze


 

Proboszcz  -  ks. Krzysztof Domoracki

Wikariusz  -  ks. Artur Pytel

 

Poprzedni księża posługujący w naszej Parafii:

ks. Karol Urban  -  proboszcz (1899 - 1923)

ks. Jakub Herman  -  proboszcz (1923 - 1954)

ks. Jan Pietrek  -  proboszcz (1954 - 1955)

ks. Paweł Kępka  -  proboszcz (1955 - 1960)

ks. Bolesław Jakubczyk  -  proboszcz (1960 - 1972)

ks. Jan Cichowski  -  wikariusz (1969-08-30 - 1969-10-20)

ks. Karol Wollnik  -  proboszcz (1972 - 1979)

ks. Alojzy Drozd  -  proboszcz (1979 - 1986)

ks. Marian Śliwiński  -  proboszcz (1986-08-20 - 1999-08-21)

ks. Rafał Duda  -  wikariusz (2005-09-01 - 2007-09-01)

ks. Krzysztof Rzeźniczek  -  wikariusz (2008-09-01 - 2011-08-31)

ks. Kamil Grund  -  wikariusz (2011-09-01 - 2013-08-31)

ks. Grzegorz Brodziak  -  wikariusz (2013-09-01 - 2014-08-20)

ks. Krystian Gajek  -  proboszcz (1999-08-22 - 2014-08-20)

ks. Krzysztof Domoracki  -  proboszcz (2014-09-01 - obecnie)

ks. Artur Pytel  -  wikariusz (2018-02-13 - obecnie)

 

Księża pochodzący z naszej Parafii:

O. Jan Opiela OMI - 1946

Ks. Jan Widera - 1972

Ks. Jan Janiczek - 1985

O. Grzegorz Szczygieł CP - 2014


© Copyright 2010 by Adam Kandzia. Wszelkie prawa zastrzeżone.