Od 21 sierpnia 2022 do 28 sierpnia 2022

21.08.2022 – XXI niedziela zwykła

Za ++ Irenę Kandzia, Henryka Okaj i Annę Gajda – od rodziny Kampa.

Za + męża Norberta Kalocha; rodziców Wilhelma i Otylię; teściów Augustynę i Antoniego oraz ++ kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii.

Droniowice:

Za ++ męża, ojca i dziadka Roberta Krawczyka; ++ rodziców z obu stron; ++ z rodzin: Smol i Krawczyk oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

22.08.2022 – poniedziałek, wspomnienie NMP Królowej

Za ++ Annę i Augustyna Kampczyk; Mariannę i Włodzimierza Twarkowskich oraz Krystynę Turzyńską w pam. ur.

1900

Za ++ męża, ojca i dziadka Rocha Korbel w pamiątkę ur., zięcia Lucjana, ++ rodziców i krewnych z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

23.08.2022 – wtorek

Za ++ męża Stefana Skubałę w pam. ur.; córkę Renatę, Jadwigę i Wolfganga Michalskich, teściów Piotra i Herminę; szwagierkę Luizę; szwagrów: Jana, Jerzego i Alfreda; chrzestnych: Annę, Pawła i Jerzego; Wiktorię i Franciszka Rogocz; Janinę i Juliana Trzepizur; ++ dziadków z obu stron; księży, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

24.08.2022 – środa, święto św. Bartłomieja

Za + Reginę Prandzioch w 1 r. śm.

25.08.2022 – czwartek

Za ++ męża Huberta Liebner w pam. ur.; rodziców Annę i Wilhelma Gabryś, Marię i Teodora Liebner, ciotkę Adelajdę Czempik, Eleonorę Lützel; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1900

Za + Erwina Piskon w pam. ur.; ++ rodziców i dziadków z obu stron oraz krewnych, za dusze w czyśćcu cierpiące.

26.08.2022 –piątek, Uroczystość NMP Częstochowskiej

Za ++ rodziców Różę i Alojzego Bartoszek, brata Jana; Joannę Mańka, Franciszka Ulfika, Katarzynę Matusek, Gertrudę Kałuża, ks. Pawła Kałużę; ++ dziadków z obu stron, kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

27.08.2022 – sobota, wspomnienie św. Moniki

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Eryka Nowaka z ok. 80-tej rocznicy urodzin.

Wierzbie: Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za + Zofię Borek w 1 r. śm.

28.08.2022 – XXII niedziela zwykła

Za ++ matkę Zytę w pam. ur.; ojca Tadeusza Wiatowskiego, męża Krzysztofa Wojsę; ++ dziadków: Wiatowski, Krzywoń, Żyłka; księży, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ żonę Teresę Piskoń; rodziców Marię i Emanuela Piskoń; teściów Matyldę i Augustyna Tyrała, bratanicę Bogusławę Czaja; szwagra Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków: Piskoń i Polasek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za ++ matkę Marię Rokosa; Pawła i Jadwigę Dziuk; siostrę Marię;

++ z rodzin: Dziuk i Rokosa.