12 marca 2023

1. Bóg zapłać za udział w rekolekcjach. Bóg zapłać Wspólnocie Cudownego Medalika, Dzieciom Maryi i Różom Różańcowym za obecność pocztów sztandarowych i oprawę liturgii podczas nowennowej niedzieli. Bóg zapłać składam także, w imieniu o. Macieja, za ofiarę materialną, złożoną przez Was w środę.

2. Zachęcam do podjęcia praktyk pokutnych: postu, modlitwy i jałmużny.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej (zgodnie z planem zawartym w intencjach) oraz Gorzkich Żali. W Droniowicach śpiewamy Gorzkie Żale przed Mszą św. o godz. 10.45. W Sadowie zapraszam na godz. 15.00.

4. 13 marca przypada 10. rocznica wyboru papieża Franciszka, a 15 marca 2 rocznica śmierci bpa Gerarda Kusza. Pamiętajmy o nich w modlitwach.

5. Liturgiczny obchód uroczystości św. Józefa Oblubieńca NMP jest przeniesiony na 20.03. Zapraszam Was jednak już w niedzielę na Msze św. przez wstawiennictwo św. Józefa.

6. OSP w Sadowie organizuje zbiórkę złomu w Sadowie w najbliższą sobotę. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na doposażenie wozu i umundurowania strażaków. Mniejsze ilości należy wystawić przed posesję, a jeśli ktoś ma większą ilość, to proszę zgłosić to Prezesowi lub Naczelnikowi OSP Sadów. Zbiórka rozpocznie się o godz. 9.00.

7. W zakrystii do nabycia świece Caritas – paschaliki w cenie 13, 8 i 3 złote.