Od 25 sierpnia 2024 do 1 września 2024

25.08.2024 – XXI niedziela zwykła

Za ++ matkę Zytę w r. śm.; ojca Tadeusza Wiatowskiego, męża Krzysztofa Wojsę; ++ dziadków: Wiatowski, Krzywoń, Żyłka i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Zofię Borek w r. śm., Romana Borka; Amalię, Praksedę, Annę, Edwarda i Henryka Gajda; Krystynę i Erwina Baron; ++ dziadków: Borek, Gajda, Linek, Tac; krewnych, sąsiadów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinach Wieczorek i Jaksik.

26.08.2024 – poniedziałek, Uroczystość NMP Częstochowskiej

Za ++ męża Jana Widerę; rodziców Jana i Zuzannę Piłot; teściów Piotra i Gertrudę Widera; siostry: Paulinę i Jadwigę; braci: Tadeusza, Pawła i Wiktora Piłot; szwagrów: Floriana, Wiktora, Mieczysława i Józefa Minkina; ++ kapłanów, którzy posługiwali w parafii i  za dusze w czyśćcu cierpiące.

1900

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Sukiennik.

27.08.2024 – wtorek, wspomnienie św. Moniki

Za + Agnieszkę Kucharską od siostry Anny z rodziną.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

28.08.2024 – środa, wspomnienie św. Augustyna

Za ++ męża Huberta Liebnera w pam. ur.; rodziców Annę i Wilhelma Gabryś; Marię i Teodora Liebner, siostrę Adelajdę Czempik; Eleonorę Lützel; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

29.08.2024 – czwartek, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Za ++ ojca Gerarda w r. śm.; mamę Pelagię; Kazimierę, Mateusza i Grzegorza Greupner; Anielę, Pawła, Edeltraudę i Kamila Klink; Teodora Krawczyka; ++ dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Krawczyk, Greupner, Klink i Styczyrz.

1900

Za + Benedykta Dziuka w 30-sty dzień po śmierci.

30.08.2024 – piątek

Za ++ Pawła Gmyrka; rodziców Franciszkę i Pawła; Marię i Jana; Adelajdę, Irenę, Gabriela, Józefa, Jana; Antoniego; Rocha i Jerzego; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

31.08.2024 – sobota

Wierzbie: Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ matkę Hildegardę Furman w pam. ur., ojca Jana, teściów: Martę i Jana Pisula; Krystynę Skorupa i Jerzego Matuska.

01.09.2024 – XXII niedziela zwykła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec w pam. ur.

Za ++ rodziców Franciszkę, Piotra, Konrada i Marię Pluta; Genowefę, Alfonsa, Ilonę Andrzeja i Zbigniewa Dudniczek; ++ dziadków: Dudniczek, Pluta, Mazurek i Duda.

Za ++ męża Henryka Prandziocha; Annę, Konstantego, Wiktora, Annę, Konrada, Agnieszkę i Helenę Prandzioch; Katarzynę, Teofila, Klarę, Irenę i Jerzego Mrącz; Krystynę i Leona Tkacz, Erwina i Jadwigę Styczyrz.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii i Piotra Wołowczyk w 20-stą rocznice ślubu.