Od 1 września 2024 do 8 września 2024

01.09.2024 – XXII niedziela zwykła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec w pam. ur.

Za ++ rodziców Franciszkę, Piotra, Konrada i Marię Pluta; Genowefę, Alfonsa, Ilonę Andrzeja i Zbigniewa Dudniczek; ++ dziadków: Dudniczek, Pluta, Mazurek i Duda.

Za ++ męża Henryka Prandziocha; Annę, Konstantego, Wiktora, Annę, Konrada, Agnieszkę i Helenę Prandzioch; Katarzynę, Teofila, Klarę, Irenę i Jerzego Mrącz; Krystynę i Leona Tkacz, Erwina i Jadwigę Styczyrz.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii i Piotra Wołowczyk w 20-stą rocznice ślubu.

02.09.2024 – poniedziałek

Msza święta za Uczniów, Nauczycieli i Pracowników ZS-P w Sadowie, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym.

Za ++ męża, ojca i dziadka Bogusława Bartelę; córkę Ewę; rodziców Pawła i Gertrudę Bartela; Helenę i Franciszka Pawełczyk, brata Bernarda, szwagrów: Józefa i Eugeniusza i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Marię, Augustyna i Annę Kopyto; Marię, Jana i Jacka Brodackich; ++ z pokrewieństwa i kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Bożeny.

03.09.2024 – wtorek, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

Za Parafian.

Nabożeństwo fatimskie.

04.09.2024 – środa

Za ++ ojca Józefa Skolika, Adama Królika, dziadków Anielę i Bronisława Minkina; Łucję i Henryka Skolik; wujków: Józefa, Jana i Wilhelma; Krystynę i Ludwika Imach i za dusze w czyśćcu cierpiące.

05.09.2024 – I-szy czwartek

Za Parafian.

Za ++ rodz. Jadwigę i Jana Golenia; szwagra Marka Słowiańskiego; bacie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynkę i kuzynów; koleżanki i kolegów; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

06.09.2024 – I-szy piątek

Za ++ ojca Franciszka w r. śm., matkę Monikę, brata Józefa Baer; synową Agnieszkę; chrzestną Lucynę Kawa; ++ z pokrewieństwa: Baer, Sowa i Kawa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

07.09.2024 – I-sza sobota

Godzinki ku czci NMP oraz Msza św. w intencjach Żywego Różańca.

Msza dziękczynna z ok. 75-lecia LKS Pokój Sadów, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę św. Józefa na dalsze lata działalności oraz o radość życia wiecznego dla ++ Zawodników, Trenerów i Działaczy.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ matkę Martę Jaskóła w r. śm.; ojca Józefa Jaskółę, Klarę Kontny; Lidie i Ryszarda Gałeczka oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.09.2024 –  XXIII niedziela zwykła

Za ++ Józefa Żyłkę w r. śm., jego żonę Annę; Marię, Jana i Jacka Brodackich; ++ dziadków z rodzin: Żyłka, Brodacki i Janiczek.

Za ++ ojca Ludwika Sowę w r. śm.; matkę Klarę; Eugeniusza, Marka, Pawła i Annę Zamoski; Marię i Augustyna Świtała; Wilhelma Piotra i Annę Gansiniec; Elżbietę i Władysława Kulesza; Jolantę i Eugeniusza Tenus; ++ dziadków i pokrewieństwo.

Sadów i Harbułtowice: Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Skorupa.

Msza święta dziękczynna w podziękowaniu za tegoroczne plony.