Od 15 września 2024 do 22 września 2024

15.09.2024 – XXIV niedziela zwykła

Za ++ ojców Ryszarda Olszoka i Ernesta Respondka; ++ dziadków z obu stron.

Za ++ rodziców Klarę i Franciszka Sękiewicz;  Ludwika i Joannę Sowa; siostrę Reginę Prandzioch; Helenę, Pawła, Franciszka i Hermana;  Anielę, Henryka i Piotra Sowa, Marię i Karola Popiołek; Teresę Polak, Marię i Jana Borek, Jadwigę i Jana Golenia, Ryszarda Wysockiego; Andrzeja, Jana i Gertrudę Świtała; ++ z pokrewieństwa.

Za ++ Helenę, Józefa, Piotra, Annę, Wojciecha, Klarę i Walentego Brodackich; Martę i Józefa Gierok; ++ z rodzin: Brodacki, Lerche i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Gerarda Gawlika; rodziców Piotra i Paulinę Gawlik, Elżbietę i Augustyna Masoń, bratową Marię Masoń, szwagra Edwarda Guzy, Romana i Magdalenę Ledwoń i ++ z pokrewieństwa.

16.09.2024 – poniedziałek, wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana

Za + męża, ojca i dziadka Tomasza Grabowskiego w pam. ur.

Za ++ ojca Henryka Ledwonia; teściów Marię i Jerzego Sowa; brata Jacka Ledwonia; chrześniaka Michała Habatulę; ++ rodziców chrzestnych, dziadków, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.09.2024 – wtorek

Za + Agnieszkę Kucharską od brata Marka.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18.09.2024 – środa, święto św. Stanisława Kostki

1. Za ++ męża Franciszka Umlaufa; jego rodziców Barbarę i Antoniego Umlauf; brata Jana, siostry: Hildegardę i Helenę; rodziców Agnieszkę i Jana Świtała; Józefa Buraczyńskiego; ++ z rodzin: Umlauf, Matusek, Świtała
i Henel.

2. Za ++ męża Zygmunta Piątka; Augustyna, Marię i Annę Kopyto; Gertrudę, Ryszarda i Franciszka Piątek; Emanuela Szulca i ++ dziadków z obu stron.

19.09.2024 – czwartek

W intencji Seniorów wspólnoty Droniowic.

Wotywna do św. Józefa za Parafian.

20.09.2024 – piątek, wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy

1. Za ++ ojca Antoniego Żyłkę w r. śm.; ++ z rodzin: Żyłka i Endzelewicz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Romana Goniwiechę w 30-sty dzień po śmierci.

Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30.

21.09.2024 –  sobota, święto św. Mateusza Apostoła

Ślub: Chmielewska – Czajkowski.

Chrzty i roczki.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ Helenę, Tomasza, Marię i Alojzego Anioł; Ilonę Koczuła;
++ dziadków z obu stron.

22.09.2024 –  XXV niedziela zwykła

Za ++ męża, ojca i dziadka Piotra Kandzię w 2 r. śm; siostrę Irenę w pam. ur.; rodziców Annę i Wilhelma Ledwoń, Dominika i Agnieszkę Kandzia oraz ++ z pokrewieństwa.

Za ++ rodziców Marię i Józefa Matusek; Alinę i Władysława Różańskich;  dziadków Jadwigę i Jerzego Matusek, Anastazję i Józefa Biernackich;
++ z  pokrewieństwa.

Za + matkę Zofię Duda w pam. ur.; ++ dziadków z obu stron; z rodzin: Sowa, Duda, Richter, Pilawa i Thomalla.

Za ++ Romana i Magdalenę Ledwoń, Gerarda Gawlika; Danutę, Wiktora i Antoniego Piskoń; ++ dziadków z obu stron.