Od 29 września 2024 do 6 października 2024

29.09.2024 – XXVI niedziela zwykła

Za ++ rodziców Piotra i Helenę Lach; Stefana i Gertrudę Chwałek;
++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo z rodzin: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Tadeusza Piątka w r. śm.; jego żonę Dorotę; Marię i Jana Borek, Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek; Agnieszkę i Pawła Greupner; ++ z pokrewieństwa.

Za ++ rodziców Cecylię i Antoniego Pacanowskich; Anielę i Bronisława Minkina, szwagrów: Józefa i Jana; Roberta Mikosa; Haralda Krafta;
++ dziadków i chrzestnych.

O dar życia wiecznego dla ++ rodziców Henryki i Jana Mroczek w r. śm.; Marcina Bodory; Jan Pietrzaka, Michała Mroczka; Erwina Piskona;
++ z pokrewieństwa i dla dusz w czyśćcu cierpiących.

30.09.2024 – poniedziałek, wspomnienie św. Hieronima

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Adelajdy Korzekwa z ok. 85-tej r. ur.

Za ++ Piotra, Anielę, Gertrudę i Antoniego Przybyła; Agnieszkę i Józefa Osadniki; ++ z pokrewieństwa.

01.10.2024 – wtorek, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i różaniec.

02.10.2024 – środa, wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

Za ++ Pawła Gmyrka w pam. ur.; rodziców i teściów; rodzeństwo, szwagrów; ++ z rodzin: Jaguś i Gmyrek.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Sadów).

03.10.2024 – I-szy czwartek

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Droniowice).

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Kożuch.

O radość nieba dla ++ Jadwigi w pam. ur.; ojca Edwarda, brata Bogdana Sirka w r. śm.; ++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 5, Sadów).

04.10.2024 – I-szy piątek, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

Przez wstawiennictwo św. Franciszka za żyjących i zmarłych Siostry i Braci wspólnoty III Zakonu św. Franciszka, działającej w Sadowskiej parafii.

Nabożeństwo różańcowe – Wspólnota Franciszkańska.

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź do 19.30.

05.10.2024 –  I-sza sobota, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

Godzinki ku czci NMP i Msza św. w intencjach Żywego Różańca.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Anety Berenda z ok. 50-tej rocznicy urodzin, oraz dla Eugenii i Leona Zając z ok. 55-tej rocznicy ślubu.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 6, Sadów).

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ Waleskę i Dominika Skolik; Otylię i Norberta Kranc; ++ z rodzin: Skolik i Przybyła oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

06.10.2024 –  XXVII niedziela zwykła

Za ++ ojca Józefa Minkinę; Anielę i Bronisława Minkina; Antoniego i Barbarę Umlauf; Józefa Skolika, chrzestnych; ++ z rodzin: Minkina i Umlauf.

Za ++ Marię, Bernadetę i Józefa Kansy; Marię i Franciszka Borek; Marię i Jana Borek; Rudolfa Borosza, Reginę i Franciszka Żyłka; Anielę, Bronisława i Józefa Minkina; ++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ syna Roberta w 10 r. śm.; męża Marka Przybyłę; Tobiasza Kotarę; rodziców Emę i Wiktora Dreszer; ++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Ryszarda Bartelę; rodziców Jana i Waleskę Bartela; Marię i Pawła Skubała; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.