Od 2 października 2022 do 9 października 2022

02.10.2022 – XXVII niedziela zwykła

Za ++ Pawła Gmyrka w pam. ur.; rodziców Marię i Jana; Franciszka i Pawła; ++ z rodzin Jaguś i Gmyrek.

Za ++ rodziców Marię i Józefa, braci Lukosek; Helenę i Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka, Różę i Bronisława Łebek; Martę i Alfonsa Lukosek, Bożenę i Piotra Pisula; Barbarę, Antoniego, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek; Helenę Prandzioch i Henryka Witek; ++ dziadków z obu stron.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 1, Sadów).

Za ++ męża Ryszarda; rodziców Monikę i Piotra Kampa; siostrę Agnieszkę Prandzioch, teścia Jana Olszoka; szwagrów: Jerzego i Andrzeja; ++ z pokrewieństwa.

Droniowice:

Za ++ męża, ojca i dziadka Ryszarda Bartelę; rodziców Jana i Waleskę Bartela; Marię i Pawła Skubała; ++ z rodzin: Bartela i Skubała.

03.10.2022 – poniedziałek

Za ++ Waleskę i Dominika Skolik; Otylię i Norberta Kranc; ++ z rodzin Skolik i Przybyła oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 2, Sadów).

Za ++ z rodzin: Korbel, Grobara i Mazoń.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Droniowice).

04.10.2022 – wtorek, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

Przez wstawiennictwo św. Franciszka za żyjących i zmarłych Siostry i Braci wspólnoty III Zakonu św. Franciszka, działającej przy parafii św. Józefa w Sadowie.

Nabożeństwo różańcowe – Wspólnota Franciszkańska.

05.10.2022 – środa, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

O dar życia wiecznego dla Edwarda, Amalii i Praksedy Gajda; Krystyny i Erwina Baron, Józefa Matyję; dziadków: Linek i Gajda; ++ z pokrewieństwa; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 3, Sadów).

06.10.2022 – I-szy czwartek

Za ++ syna Roberta w r. śm.; męża Marka Przybyłę; rodziców Emę i Wiktora Dreszer; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Sadów).

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwo MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w rodzinie Hanszla.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Droniowice).

07.10.2022 – I-szy piątek, wspomnienie św. NMP Różańcowej

Msza święta zbiorowa.

Nabożeństwo różańcowe.

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja sakramentu pokuty do godz. 19.30.

Nabożeństwo różańcowe w Boronowie.

08.10.2022 – sobota

Nabożeństwo różańcowe (Róża 5, Sadów).

Adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za + Jana Mazurkiewicza w r. śm; ++ z rodzin Mazurkiewicz i Knop.

09.10.2022 – XXVIII niedziela zwykła

Za ++ syna Marcina Raja; rodziców Stefana i Reginę Szymiec, brata Alojzego Szymiec; Marię i Alojzego Raj, Zygmunta, Henryka, Halina i Adama Raj; ++ z pokrewieństwa.

Za ++ ojca Józefa Minkina; dziadków Anielę i Bronisława Minkina; Antoniego i Barbarę Umlauf; rodziców chrzestnych; ++ z rodzin: Minkina i Umlauf.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 6, Sadów).

Za ++ Edwarda i Jadwigę Sirek; dziadków Piotra i Walerię Sirek; Bartłomieja i Agnieszkę Janiczek; Teodora i Mariannę Jankowiak;

Droniowice:

Za ++ męża, ojca i dziadka Alojzego Smol rodziców Paulinę i Alojzego Wacławek; Monikę i Franciszka Smol, Marię Piskoń; ++ dziadków, brata, dwie siostry, dwie szwagierki, pięciu szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.