Od 22 stycznia 2023 do 29 stycznia 2023

22.01.2023 – III niedziela zwykła

Za + Jacka Brodackiego w r. śm.; Marię i Jana Brodackich; Annę i Józefa Żyłka.

Za ++ ojca Józefa Minkina; dziadków Anielę i Bronisława Minkina; Antoniego i Barbarę Umlauf; Józefa Skolika, Jana Widerę, Hildegardę Wieczorek, Alfonsa Lukoska; ++ z rodzin: Minkina i Umlauf.

Za ++ Jadwigę i Józefa Lerche; braci Ludwika i Jana; szwagrów: Jana, Artura, Gabriela i Piotra; Klaudiusza, Eugeniusza, Cypriana, Jonasa i Karola; ++ z rodzin Lerche i Skolik oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Za wstaw. MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Pawła, Patryka i Hanny Śledziona z ok. urodzin.

23.01.2023 – poniedziałek

Droniowice: Msza św. nie będzie sprawowana.

Za + Marię Borek od Mieszkańców ulic: Leśnej, Tylnej i Kochanowickiej

24.01.2023 – wtorek, wspomnienie św. Franciszka Salezego

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

25.01.2023 – środa, święto nawrócenia św. Pawła

Za + Piotra Kandzię od Sąsiadów.

26.01.2023 czwartek, wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

Droniowice: Za + Annę Potempa w 30-sty dzień po śmierci.

Za + Marię Borek od Róży 6 z Sadowa.

27.01.2023 – piątek

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Patrycji, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Patrycji Surmy z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

28.01.2023 – sobota, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Anny i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Bogusławy Janiczek z okazji 60-tej rocznicy urodzin.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Anny i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Jana Jankowiaka z okazji 70-tej rocznicy urodzin.

29.01.2023 – IV niedziela zwykła

Za ++Teresę, Jana i Leonarda Gabor; Marię i Romana Neumann; Henryka Malek; Józefa Purgola; księży: Mariana i Piotra oraz ++ z pokrewieństwa.

Za ++ rodziców Martę i Urbana Piekac; Cecylię i Piotra Żyłka; ++ z rodzin: Piekac i Żyłka.

Za ++ Kazimierza Kudlińskiego w r. śm.; rodziców Wacława i Janinę; Stanisława, Mariana, Aleksandra i Marię Wołoszyn; ks. Mariana Wołoszyn oraz Krystynę i Janusza Jelonek.

Droniowice:

Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Marcina Bodorę w r. śm.; rodziców Henrykę i Jana Mroczek; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.