Od 26 marca 2023 do 2 kwietnia 2023

26.03.2023 – V niedziela Wielkiego Postu

Za ++ ojca Józefa Minkina; dziadków Anielę i Bronisława Minkina; Antoniego i Barbarę Umlauf; Józefa Skolika, Jana Widerę, Hildegardę Wieczorek, Alfonsa Lukoska; ++ z rodzin: Minkina i Umlauf.

Za ++ matkę i bacię Teresę Piskoń w r. śm.; męża Karola; rodziców, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Za ++ Teresę, Alojzego, Albinę i Jana Goniwiecha; Marię, Franciszka i Jana Golenia, Edmunda Dziemba, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Droniowice:

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Emy Smol z ok. 90-tej r. ur.

27.03.2023 – poniedziałek

Za ++ rodziców Helenę i Herberta Piskoń; Albinę i Juliana Konieczny; Zofię i Piotra Piskoń; Elżbietę i Wacława Kozielski, Marię i Pawła Bula i ++ z całego pokrewieństwa.

Za ++ Gertrudę i Teodora Piskoń; ++ z rodzin: Dziuk, Piskoń, Woźniak, Macioszek, Sowa i Kosytorz.

28.03.2023 – wtorek

Za ++ Marię, Jana i Jacka Brodackich; Augustyna, Marię i Annę Kopyto; ++ z pokrewieństwa, kapłanów którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

29.03.2023 – środa

Za ++ męża i ojca Krzysztofa Osyrę; rodziców Martę i Alfonsa Lukosek; teściów Marię i Wiktora Osyra; Jadwigę i Franciszka Fussy oraz ++ z pokrewieństwa.

30.03.2023 – czwartek

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Za ++ syna Mariusza; męża, ojca i dziadka Jerzego Imiołczyka; rodziców Elżbietę i Józefa Mnich, Alojzego i Martę Imiołczyk, Klarę i Wiktora Cogiel, Marię Rokosa, Henryka Tomalla; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Bertę Rokosa w r. śm.; żonę Marię; Franciszka, Edmunda, Stefana, Józefa i Ernę Rokosa; Marię, Tomasza i Józefa Pownuk; Gertrudę, Alojzego i Edwarda Kocyba; Lucjana Olszoka i

++ z pokrewieństwa.

2. Za + Bernarda Plutę od Sąsiadów.

Droga Krzyżowa dla dzieci.

31.03.2023 – piątek

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Msza święta zbiorowa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź do 19.30.

Msza Święta na rozpoczęcie Drogi Krzyżowej.

01.04.2023 – I- sza sobota miesiąca

Nabożeństwo I-szej soboty oraz Msza św. w intencji Róż Różańcowych.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ męża Ernesta Respondka, rodziców Ernestynę i Józefa Respondek; Annę i Piotra Galios; siostry: Łucję i Stefanię; szwagrów: Jerzego, Józefa, Pawła, Karola, Czesława i Alfonsa, kuzyna Manfreda Muc; siostrzeńca Stanisława i za dusze w czyśćcu cierpiące.

02.04.2023 – Niedziela Palmowa

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Jerzego i Augustynę Helisz; ++ dziadków: Helisz, Gansiniec i Laska,

++ krewnych oraz ks. M. Śliwińskiego.

Za ++ rodziców Annę i Gerarda Drynda; Dorotę i Edwarda Osadnik i ++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Za + męża, ojca i dziadka Ryszarda Olszoka w pam. ur.

Droga Krzyżowa ulicami Sadowa.

Droniowice:

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Małgorzaty i Krzysztofa Morawiaków, z ok. 25-tej rocznicy ślubu.