Od 9 kwietnia 2023 do 16 kwietnia 2023

09.04.2023 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Za Parafian.

Za + Jana Bartoszka w 2 r. śm.

Nieszpory świąteczne.

Za + ojca Władysława Smagła w pam. ur.

Za ++ rodziców Adolfa i Katarzynę Imiołczyk; Konrada i Agnieszkę Kożuch; braci: Andrzeja i Eugeniusza; Roberta Koniecznego;

++ z pokrewieństwa  oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

10.04.2023 – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

Za ++ Waldemara Michnę; Marię i Piotra Tomys; ++ z rodzin: Tomys, Michna, Klimont, Bloch i Gmyrek.

Za ++ mamę Łucję Szymiec w r. śm.; męża Pawła; chrzestną Reginę; ++ dziadków, teściów i krewnych z rodziny Skorupa.

Za ++ męża Benedykta Szymańskiego w pam. ur.; rodziców Augustyna i Matyldę Tyrała; Józefa, Annę, Albinę Szymańskich; Teresę Piskoń, Bogusławę Czaja; Zbigniewa i Wojciecha Tyfel, Henryka Sowę, Rafała Szymańskiego; ++ z pokrewieństwa: Szymański i Tyrała.

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak, Augustynę i Konrada Cierpioł, Elżbietę i Erwina Muś; Gertrudę i Jana Rajner; dziadków, krewnych za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.04.2023 – WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCNY

Za ++ Marię Neuman w 4 r. śm.; ojca Romana; Zdzisława i Henryka Malek; Józefa Purgola; Annę, Joannę i Agnieszkę Rudek.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

12.04.2023 – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCNY

Za ++ syna Piotra Retig w r. śm., teściów Jana i Annę Retig, rodziców Emila i Rozalię Damek, siostrę Irenę, szwagra Norberta Osadnika, siostrzenicę Marię Preg, braci: Antoniego i Józefa, szwagrów: Jerzego, Gerarda i Ludwika Retig, Augustyna Słubicka; ++ krewnych, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii, za dusze w czyśćcu cierpiące.

13.04.2023 – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCNY

Mszy św. nie będzie z racji Konwentu Dekanalnego.

Za ++ Martę i Wincentego Mikuda; Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomallę; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa; ++ z pokrewieństwa.

14.04.2023 – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCNY

Za ++ męża i ojca Marcina Matuska; teścia Ryszarda, Marka Hampel; ciocie, wujków, dziadków z obu stron, kuzynów i kuzynki; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

Katecheza przedchcielna w kościele.

15.04.2023 – SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCNY

W intencjach III zakonu św. Franciszka.

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Krystyny Gomoluch z ok. 70-tej r. ur. oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Chrzty i roczki: Zofia Ledwoń; Filip Mroczek, Agata Prandzioch i Alicja Mizera.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Justyny Borek z ok. 50-tej r. ur.

16.04.2023 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, krewnych, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Lidię Gałeczka w 1 r. śm.

Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.

Za ++ Różę, Cecylię, Emanuela, Mariana i Teofila Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło i ++ dziadków.

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Ireny Bodora z ok. rocznicy urodzin oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i rodziny.