Od 16 kwietnia 2023 do 23 kwietnia 2023

16.04.2023 – niedziela Miłosierdzia Bożego

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, krewnych, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Lidię Gałeczka w 1 r. śm.

Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.

Za ++ Różę, Cecylię, Emanuela, Mariana i Teofila Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło i ++ dziadków.

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Ireny Bodora z ok. rocznicy urodzin oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i rodziny.

17.04.2022 – poniedziałek

Za ++ męża Norberta Sowę; rodziców Marię i Alojzego Sowa, Henryka Sowę, Joannę i Leona Pyka, brata Jana; zięcia Zbigniewa Pieńkos; Marię i Oswalda Mika, Elżbietę i Rocha Greupner; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ ojca Andrzeja Dymek w pam. ur.; dziadków Gertrudę i Ignacego Brzezina; dziadków Mariannę i Franciszka Dymek; Annę i Piotra Kubiciel; Adelajdę, Agnieszkę i Józefa Haida; Jana Mzyk, Mariana Morawiaka; ++ z pokrewieństwa: Dymek, Kubiciel, Haida i Brzezina.

18.04.2022 – wtorek

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

19.04.2022 – środa

Wotywna do św. Józefa w intencji Parafian.

20.04.2022 – czwartek

Ślub: Szymańska – Goniwiecha.

Za + męża i ojca Eugeniusza Stracha w 1 r. śm.

Za ++ Monikę Skowronek w pam. ur.; męża Lucjana, dwóch synów: Andrzeja i Stefana oraz ++ z pokrewieństwa.

21.04.2022 – piątek

1. Za ++ rodziców Elżbietę i Franciszka Marszałek; Elżbietę i Wiktora Zając; brata Norberta, Annę i Józefa Szeliga, Janinę Roszczyk.

2. Za ++ Piotra Przybyłę; Gerarda, Pelagię, Grzegorza, Kazimierę i Mateusza Greupner; ++ dziadków, krewnych z rodzin: Przybyła i Greupner oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

22.04.2022 – sobota

Do Bożej Opatrzności, za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa, i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i łaski dla Ireny Pinkowskiej z ok. 90-tej rocznicy urodzin oraz 68-tej rocznicy ślubu Ireny i Wiktora.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i łaski dla Jolanty i Mirosława Mikołajczyków z ok. 35-tej r. ślubu, 60-tej r. urodzin Mirosława oraz z prośbą o zdrowie i opiekę w rodzinach Mikołajczyk i Musik.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Michała, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Michała Rokosy z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

23.04.2022 – III niedziela wielkanocna

Za ++ rodziców Cecylię i Antoniego Pacanowskich; Aniele i Bronisława Minkina, Józefa Skolika; ++ dziadków i chrzestnych.

Za ++ męża, ojca i dziadka Eugeniusza Zamoskiego w 6 r. śm.; syna Marka, rodziców Klarę i Ludwika Sowa, teściów Pawła i Annę Zamoski; Jolantę i Eugeniusza Tenus i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo uwielbienia Pana Jezusa zmartwychwstałego.

Za ++ męża, ojca i dziadka Henryka Sowę w 5 r. śm.; ojca Pawła i + dziadków z obu stron.

Za ++ rodziców Gertrudę i Emanuela Dziuk; ++ z rodzin Dziuk, Prandzioch, Jaromin i Jasiński.