Od 23 kwietnia 2023 do 30 kwietnia 2023

23.04.2023 – III niedziela wielkanocna

Za ++ rodziców Cecylię i Antoniego Pacanowskich; Anielę i Bronisława Minkina, Józefa Skolika; ++ dziadków i chrzestnych.

Za ++ męża, ojca i dziadka Eugeniusza Zamoskiego w 6 r. śm.; syna Marka, rodziców Klarę i Ludwika Sowa, teściów Pawła i Annę Zamoski; Jolantę i Eugeniusza Tenus i za dusze w czyśćcu cierpiące.

NABOŻEŃSTWO UWIELBIENIA

Za ++ męża, ojca i dziadka Henryka Sowę w 5 r. śm.; ojca Pawła i

++ dziadków z obu stron.

Za ++ rodziców Gertrudę i Emanuela Dziuk; ++ z rodzin Dziuk, Prandzioch, Jaromin i Jasiński.

24.04.2023 – poniedziałek, uroczystość św. Wojciecha

Za ++ ojca i dziadka Konrada; matkę i babcię Augustynę Cierpioł;

++ z rodzin: Cierpioł, Anioł, Wieczorek, Płonka i Nowak.

Za ++ męża Huberta Liebner w r. śm.; rodziców Annę i Wilhelma Gabryś; Marię i Teodora Liebner; siostrę Adelajdę Czempik; Eleonorę Lützel; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

25.04.2023 – wtorek, święto św. Marka Ewangelisty

Za ++ Józefa, Rytę i Piotra Gałeczka; dziadków z obu stron; Erwina, Daniela, Piotra i Katarzynę Leszczyńskich; Edeltraudę Klink i szwagra Pawła.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Procesja z prośbą o urodzaje do krzyża na Farskiej Górze

26.04.2023 –środa

1. Za ++ ojców Mariana Berycha, Artura Błaszczyka; siostrę zakonną Pelagię Szweda; ++ dziadków i pokrewieństwo.

2. Za + żonę, mamę i babcię Grażynę Osadnik w 7 r. śm.

27.04.2023 – czwartek

Za + Gerarda Korzekwę w 3 r. śm. i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ syna Dariusza Czaję w 10 r. śm.; męża Leona, teściów Pawła i Elżbietę Czaja, szwagierkę Urszulę, szwagra Jerzego; rodziców Edwarda i Elżbietę; Helenę, braci Jerzego i Andrzeja Zabłockich; Trudę, Florka i Henryka Barwickich; Irenę Cichoń; Huberta i Alojzego Kozuch.

2. Za ++ Krystynę, Tadeusza, Roberta i Zofię Dukat.

28.04.2023 –piątek

1. Za ++ męża Henryka Szulc; teściów Walerię i Franciszka, rodzeństwo: Józefa; Irenę, Gertrudę, Emanuela, Ernę i Mateusza Maroń; rodziców Józefa i Janinę Paprotnych, braci: Jerzego i Ryszarda; siostry: Krystynę i Grażynę, bratowe Łucję i Teresę; szwagrów: Jerzego, Bernarda i Bolesława, Annę Kalus; ++ dziadków z obu stron i księży: M. Śliwińskiego i P. Lewandowskiego.

2. Za + Marię Matusek w 30-sty dzień po śmierci.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

29.04.2023 – sobota

Ślub: Kopyto – Jagusiok.

Wyjście z kościoła grupy pieszej na I nieszpory do Rusinowic.

I Nieszpory odpustowe w Rusinowicach

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Jadwigi i Stefana Stec z ok. 50-tej r. ślubu.

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Lidii i Henryka Pawełczyk z ok. 50-tej r. ślubu.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Franciszka, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Ewy i Ignacego Opiela z ok. 50-tej r. ślubu.

30.04.2023 – IV niedziela wielkanocna

Za ++ męża Gerarda Ślezionę; Jadwigę i Wiktora Śleziona; Annę, Jana, Annę, Józefa, Benedykta i Rafała Szymańskich; siostry, Zbigniewa Tyfel i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ matkę Monikę Kampa w pam. ur., ojca Piotra Kampę w r. śm.; męża Ryszarda, siostrę Agnieszkę i szwagra Jerzego.

Nieszpory niedzielne z modlitwą o powołania.

Za ++ męża Henryka Prandziocha; Annę, Konstantego, Wiktora, Annę, Konrada, Agnieszkę i Helenę Prandzioch; Katarzynę, Teofila, Klarę, Irenę i Jerzego Mrącz; Erwina i Jadwigę Styczyrz, Krystynę Tkacz.

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Alojzego Cierpioł z ok. 75-tej r. urodzin.