Od 30 kwietnia 2023 do 7 maja 2023

30.04.2023 – IV niedziela wielkanocna

Za ++ męża Gerarda Ślezionę; Jadwigę i Wiktora Śleziona; Annę, Jana, Annę, Józefa, Benedykta i Rafała Szymańskich; siostry, Zbigniewa Tyfel i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ matkę Monikę Kampa w pam. ur., ojca Piotra Kampę w r. śm.; męża Ryszarda, siostrę Agnieszkę i szwagra Jerzego.

Nieszpory niedzielne z modlitwą o powołania.

Za ++ męża Henryka Prandziocha; Annę, Konstantego, Wiktora, Annę, Konrada, Agnieszkę i Helenę Prandzioch; Katarzynę, Teofila, Klarę, Irenę i Jerzego Mrącz; Erwina i Jadwigę Styczyrz, Krystynę Tkacz.

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Alojzego Cierpioł z ok. 75-tej r. urodzin.

01.05.2023 – poniedziałek, wspomnienie św. Józefa

Za ++ ojca Ryszarda Olszoka; dziadków Piotra i Monikę Kampa, Jana Olszoka; Helenę i Władysława Gancarczyk; Edwarda i Jadwigę Sirek, ciocię Agnieszkę Prandzioch; wujków: Jerzego Bielę, Andrzeja i Tomasza Szymanek.

Rocznica I-szej Komunii świętej.

Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji Parafian.

Nabożeństwo majowe.

Za ++ syna Bogdana Jaroń; rodziców Monikę i Józefa Umlauf; Augustyna, Konstantynę i Urszulę Jaroń, brata Teodora, bratową Hildegardę; siostry: Elżbietę, Gertrudę i Różę; trzech szwagrów; Agnieszkę Stępniak, Herberta Czudaj, Krystynę i Józefa Skorupa i za  dusze w czyśćcu cierpiące.

02.05.2023 – wtorek, wspomnienie św. Atanazego

Za ++ Henryka i Annę Gajda; ++ z rodzin: Gajda, Baron, Grela, Psyk, Koper, Wańczyk i Linek.

03.05.2023 – środa, uroczystość NMP Królowej Polski

Za ++ Jadwigę i Józefa Lerche; Marię i Krystiana Skolik; braci Ludwika i Jana; szwagrów: Jana, Artura, Gabriela i Piotra; Klaudiusza, Eugeniusza, Cypriana, Jonasa i Karola; ++ z rodzin Lerche i Skolik oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Różę Klimza, córkę Małgorzatę; rodziców Klimza i Pucała; siostrę Helenę, córkę Urszulę; siostrę zakonną Jadwigę Pucała i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo majowe.

Przez wstawiennictwo św. Floriana i św. Józefa, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Strażaków z Harbułtowic, Sadowa i Wierzbia oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych Druhów.

Przez wstawiennictwo św. Floriana i św. Jadwigi, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę i zdrowie dla Strażaków z Droniowic, z prośbą o wieczność w niebie dla zmarłych Druhów.

04.05.2023 – I-szy czwartek miesiąca, wspomnienie św. Floriana

Nabożeństwo majowe.

Za ++ Cecylię Wołowczyk, córkę Anielę; Teresę i Damiana Myrcik, Huberta Granietzny, Michała Jończy, Eugeniusza Imiołczyka; Emila i Pamelę Duda; z rodzin: Wołowczyk, Myrcik, Prandzioch, Jończy i Graniczny, ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ męża Henryka Plutę, rodziców Reginę i Franciszka Żyłka; Bernadetę, Marię i Józefa Kansy; Marie i Jana Borek, Rudolfa Borosza; Ingę Stefanię i Jana Pluta; ++ dziadków, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Piotra Janiczka w 30-sty dzień po śmierci.

05.05.2023 – I-szy piątek miesiąca

W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Za ++ rodziców Jolantę i Huberta Knopik; dziadków Władysława i Hieronima, Agnieszkę i Pawła; kuzynów Łuksza i Beatę Mituła, wujka Renarda.

Nabożeństwo majowe.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

06.05.2023 – I-sza sobota, święto apostołów Filipa i Jakuba

Nabożeństwo I-szej soboty oraz Msza św. w intencjach Żywego Różańca.

Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

I nieszpory odpustowe.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Magdaleny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Magdaleny Osadnik z okazji 18-tej r. urodzin.

07.05.2023 – V niedziela wielkanocna – ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. JÓZEFA

Za ++ Teresę, Alojzego, Albinę i Jana Goniwiecha; Marię, Franciszka i Jana Golenia, Edmunda Dziemba, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Barbarę, Antoniego Umlauf, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek; Halinę Prandzioch i Henryka Witek; rodziców Marię i Józefa, pięciu braci Lukosek; Helenę i Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka, Różę i Bronisława Łebek; Martę i Alfonsa Lukosek; Bożenę i Piotra Pisula, dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu.

Suma odpustowa za Parafian.

II nieszpory odpustowe.

Za + brata Krzysztofa Smagła w pam. ur.

Za + żonę Helenę; Jadwigę i Wiktora Śledziona; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.