Od 21 maja 2023 do 28 maja 2023

21.05.2023 – niedziela, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Za ++ Marię i Jana Borek w pam. ur.; dziadków Agnieszkę i Józefa Kubis; Franciszka i Marię Borek; Agnieszkę i Pawła Greupner; Dorotę i Tadeusza Piątek; Rudolfa Borosza, Reginę i Franciszka Żyłka; Henryka Plutę; Marię, Bernadetę i Józefa Kansy.

Za ++ matkę Teresę Piskoń, kuzynkę Bogusławę Czaja, wujka Benedykta Szymańskiego;  ++ dziadków: Makselon, Piskoń, Gajda i Tyrała, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Przez przyczynę św. Jana Nepomucena w intencji mieszkańców Sadowa.

Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za + męża, ojca i dziadka Bogdana Jaronia w pamiątkę urodzin.

22.05.2023 – poniedziałek

Nabożeństwo majowe.

Za ++ rodziców Renatę i Bolesława Klama, Pawła i Henryka Sowa, Józefa i Marię Kołaczuch; ++ dziadków z obu stron, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa Lerche, Marię i Jana; Gabriela, Eugeniusza, Leszka, Cypriana, Ludwika, Jana, Karola, Jonasa, Klaudiusza, Piotra, Pawła, Adelajdę, Rocha; ++ z rodzin: Jaguś, Lerche, Anioł; dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Piotra Janiczka od Sąsiadów.

23.05.2023 – wtorek

Za ++ syna Alexandra Jamrozika w pam. ur. i mamę Marię w dniu urodzin.

24.05.2023 – środa, wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Marii Szulc z ok. 75-tej r. ur.

25.05.2023 – czwartek

Nabożeństwo majowe.

Za ++ rodziców Marię i Bronisława Pinkowskich w r. śm.; Waleskę i Ludwika Koza, Czesława Szreter; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Elżbietę i Wilhelma Mnich z ok. Dnia Matki i Ojca.

2. Za ++ ojca Jana Furmana w pam. ur.; matkę Hildegardę; Martę i Jana Pisula; Rozalię i Herberta Goniwiecha; ++ dziadków: Skorupa i Furman.

26.05.2023 – piątek, wspomnienie św. Filipa Neri

Za ++ Zofię Borek w pam. ur.; męża Romana; ++ z rodzin: Gajda i Borek, teściów i pokrewieństwo.

Nabożeństwo majowe.

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

27.05.2023 – sobota

Nabożeństwo majowe w Harbułtowicach.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Mariana Żyłki z ok. 50-tej rocznicy urodzin oraz syna Krystiana z ok. 18-tej rocznicy urodzin.

Nabożeństwo w intencji Mam z okazji Dnia Matki.

Za ++ rodziców Emilię i Franciszka Adamek; Rafała i Joachima Korbel; dziadków Adamek, Drynda; Pawła Niedworoka; Gotfryda i Lucjana Danisz; Rozalię, Pawła i Franciszka Drynda.

28.05.2023 – niedziela Zesłania Ducha Świętego

Za ++ rodziców Zytę i Tadeusza Wiatowskich, męża Krzysztofa Wojsę; Gintera Żyłkę; ++ dziadków: Krzywoń, Wiatowski, Żyłka; pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ ojca Ernesta Respondka, Ryszarda Olszoka; ++ dziadków i krewnych z rodzin: Respondek, Galios, Kampa i Olszok.

Nabożeństwo majowe.

Za ++ Zofię Duda w r. śm. i dziadków z obu stron; ++ z rodzin: Sowa, Duda, Richter, Pilawa i Thomalla.

Za ++ Józefa Gmyrka; rodziców: Pawła i Franciszkę; Pawła i Jadwigę; siostrę Marię, szwagra Pawła; Jana, Irenę i Jerzego Stojek; Jana i Irenę Foks;

++ z rodzin Gmyrek i Dziuk.