Od 28 maja 2023 do 4 czerwca 2023

28.05.2023 – niedziela Zesłania Ducha świętego

Za ++ rodziców Zytę i Tadeusza Wiatowskich, męża Krzysztofa Wojsę; Gintera Żyłkę; ++ dziadków: Krzywoń, Wiatowski, Żyłka; pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ ojca Ernesta Respondka, Ryszarda Olszoka; ++ dziadków i krewnych z rodzin: Respondek, Galios, Kampa i Olszok.

Nabożeństwo majowe.

Za ++ Zofię Duda w r. śm. i dziadków z obu stron; ++ z rodzin: Sowa, Duda, Richter, Pilawa i Thomalla.

Za ++ Józefa Gmyrka; rodziców: Pawła i Franciszkę; Pawła i Jadwigę; siostrę Marię, szwagra Pawła; Jana, Irenę i Jerzego Stojek; Jana i Irenę Foks; ++ z rodzin Gmyrek i Dziuk.

29.05.2023 – poniedziałek, święto NMP Matki Kościoła

Nabożeństwo majowe.

Za ++ rodziców Klarę i Edmunda Morawiak, teścia Piotra Kożucha, Augustyna Olszoka, Magdalenę Kubot; ++ chrzestnych, dziadków z obu stron i krewnych.

Za ++ męża Norberta Zająca; rodziców Wiktora i Elżbietę Zając; Teodora i Marię Dyla; ++ z pokrewieństwa; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu.

Nabożeństwo majowe

30.05.2023 – wtorek

Za + Piotra Janiczka od rodziny Helisz.

31.05.2023 – środa, święto Nawiedzenia NMP

1. Za ++ Reginę Prandzioch; Klarę i Franciszka Sękiewicz; Marię, Pawła i Ryszarda Prandzioch; Kazimierza i Erwina Styczyrz; Stefanię i Edmunda Najgebauer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Marię Jamrozik w 30-sty dzień po śmierci.

01.06.2023 – czwartek, święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Za ++ Eugeniusza i Joannę Sosnowskich od mieszkańców Droniowic.

Za ++  Henryka Wyrobka; rodziców: Magdalenę i Waltera Wyrobek, Elżbietę i Stanisława Wyczka; Jana Wyrobka i Józefa Skorupę;

++ z pokrewieństwa.

02.06.2023 – I-szy PIĄTEK miesiąca

W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

03.06.2023 – I-sza sobota miesiąca, wspomnienie Karola Lwangi i Towarzyszy

Nabożeństwo I-szej Soboty, a po nim Msza św. w intencji Róż Różańcowych.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Agnieszki i Leszka Jaguś z ok. 25-tej rocznicy ślubu oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla Dzieci.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Roberta Tkacza z ok. 50-tej rocznicy urodzin.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ matki Hildegardę Sobala i Łucję Prandzioch; brata Alfreda, bratową Ewę ciocie: Bertę Grabińską i Marię Kurda, wujka Augustyna ++ dziadków z obu stron.

04.06.2023 – niedziela, uroczystość Trójcy Najświętszej

Za ++ matkę Hildegardę Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jana Golenię

i ++ dziadków z obu stron.

Za ++ rodziców Joannę i Ludwika Sowa, Marię i Emanuela Piskoń, Alfreda Pykę, Teresę Piskoń; Pawła, Anielę, Franciszka, Helenę, Hermana, Henryka i Piotra Sowa, Marię i Karola Popiołek, Teresę Polak, Bogusławę Czaja, Jana Golenię, ++ dziadków: Polasek, Piskoń, Sowa i Duda.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ rodziców Renatę i Bolesława Klama, ojca Pawła Sowę, brata Henryka, Eryka Szulc i ++ dziadków.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, i św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Elżbiety Nowak z ok. 90-tej rocznicy urodzin – Msza św. ofiarowana od dzieci, wnuków i prawnuków.