Od 4 czerwca 2023 do 11 czerwca 2023

04.06.2023 – niedziela, Uroczystość Trójcy Najświętszej

Za ++ matkę Hildegardę Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jana Golenię

i ++ dziadków z obu stron.

Za ++ rodziców Joannę i Ludwika Sowa, Marię i Emanuela Piskoń, Alfreda Pykę, Teresę Piskoń; Pawła, Anielę, Franciszka, Helenę, Hermana, Henryka i Piotra Sowa, Marię i Karola Popiołek, Teresę Polak, Bogusławę Czaja, Jana i Jadwigę Golenia, ++ dziadków: Polasek, Piskoń, Sowa i Duda.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ rodziców Renatę i Bolesława Klama, ojca Pawła Sowę, brata Henryka, Eryka Szulc i ++ dziadków.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Elżbiety Nowak z ok. 90-tej rocznicy urodzin – Msza św. ofiarowana od dzieci, wnuków i prawnuków.

05.06.2023 – poniedziałek, wspomnienie św. Bonifacego

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach Piskoń i Jonienc.

1. Za ++ syna Roberta Przybyłę w pam. ur., męża Marka, rodziców Ewę i Wiktora Dreszer; ++ dziadków z obu stron.

2. Za + Renatę Kita od Krystyny Pluty zamiast wieńca.

06.06.2023 – wtorek

Za + Rutę Paszek od rodziny Helisz.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

07.06.2023 – środa

1. Za ++ brata Józefa, rodziców Monikę i Franciszka Baer, Lucynę Kawa oraz ++ dziadków Sowa i Baer.

2. Za ++ Annę i Józefa Żyłka; Cecylię, Aleksandra, Stefanię, Leszka, Marcina Kwit; Marię i Franciszka Wańczyk; Henrykę i Zdzisława Nowickich, Stanisława Ślimoka; ++ dziadków i ks. Mariana Śliwińskiego.

08.06.2023 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

Za ++ męża Piotra Neumanna w pam. ur.; Marię, Józefa, Teresę, Ernesta, Helenę Widera; ++ z pokrewieństwa.

Za Parafian. Procesja Bożego Ciała.

Wolna intencja

Za Parafian. Procesja Bożego Ciała.

09.06.2023 – piątek

1. Za ++ ojca Pawła, brata Mariana Neumanna, rodziców Marię i Emanuela Piskoń, Henryka Kulig,  Annę i Rafała Wojsa, Waleskę Rupik; Romana i Piotra Neumann; ++ dziadków: Kulig, Neumann, Piskoń i Polasek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Marty i Kamila Piskorskich z ok. rocznic urodzin.

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

10.06.2023 – sobota

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie rodzinie Berenda.

11.06.2023 – X niedziela zwykła

Za ++ syna Stanisława Kupiec w r. śm. męża Józefa, Marka Kupiec, teściów Brunona i Martę, rodziców Józefa i Ernestynę Respondek, braci: Jerzego i Ernesta; Pawła Hanszlę, Teresę i Huberta Jon,

++ dziadków z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ ojca Pawła Kampę w r. śm.; mamę Annę; siostrę Helenę Kampa, teścia Eugeniusza Czaję; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ Zofię i Anzelma Pach; Helenę i Wilhelma Słabik; braci: Edwarda, Józefa i Antoniego; siostry: Helenę, Krystynę i Irenę; szwagrów: Joachima, Romana, Józefa i Hermana; szwagierkę Danielę oraz

++ z pokrewieństwa.

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak, Annę i Stanisława Wtorkiewicz; Gertrudę i Jana Rajner, Elżbietę i Erwina Muś; Joannę i Piotra Gołąbek, Romana Kamińskiego; Marię i Jerzego Sojka; Romana kamińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.