Od 25 czerwca 2023 do 2 lipca 2023

25.06.2023 – XII niedziela zwykła

Za ++ Dorotę Piątek w r. śm.; męża Tadeusza; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek; Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

Za + ojca Henryka Sowę z ok. Dnia Ojca od córki Roksany i syna Patryka z rodziną.

Harbułtowice: Procesja św. Jan i Pawła

Msza św. za Mieszkańców Harbułtowic przez przyczynę św. Jana i Pawła.

Za ++ Danutę, Wiktora i Andrzeja Piskoń; Magdalenę i Romana Ledwoń; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

26.06.2023 – poniedziałek

Za ++ Martę i Wincentego Mikuda; Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomallę; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa oraz krewnych.

1900

Rocznica poświęcenia Kościoła. Przez wstawiennictwo św. Jana i Pawła za żyjących i zmarłych Dobrodziejów i Budowniczych droniowickiej świątyni, za Mieszkańców Droniowic. Po Mszy św. procesja do Krzyży.

27.06.2023 – wtorek

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

28.06.2023 – środa, wspomnienie św. Ireneusza

Za ++ rodziców Emilię i Mikołaja Tomanek; siostrę Stefanię i jej męża Eugeniusza, Jadwigę Osadnik; ++ dziadków i pokrewieństwo.

29.06.2023 – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

Za ++ Bruno Jamrozika w pam. ur.;  jego żonę Marię, wnuka Alexandra i ++ z pokrewieństwa.

1900

Za ++ syna Arkadiusza w r. śm.; męża Jana Stefanika, rodziców Emilię i Wawrzyńca Prandzioch, Mikołaja Mazura, teściów Stefanik, szwagrów i szwagierki, Gertrudę i Stanisława Ledwoń, Marię i Zbigniewa Tobiasz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

30.06.2023 – piątek

Za ++ żonę Helenę Prandzioch w r. śm.; rodziców Annę i Konstantego Prandzioch; teściów Barbarę i Antoniego Umlauf; zięcia Henryka Witek; ++ z rodzin: Prandzioch i Umlauf.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

01.07.2023 – I-sza sobota miesiąca

W intencji Róż Różańcowych.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Celiny; z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Celiny Brol ok. 50-tej r. ur.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

1. Za ++ Artura Błaszczyka; Piotra Przybyłę; dziadków: Błaszczyk, Skolik, Przybyła, Osadnik, i ++ z pokrewieństwa.

2. Za + Jadwigę Golenia w 30-sty dzień po śmierci.

02.07.2023 – XIII niedziela zwykła

Za ++ rodziców Klarę i Franciszka Sękiewicz, Ludwika i Joannę Sowa, siostrę Reginę Prandzioch; Helenę, Pawła, Franciszka i Hermana;  Henryka i Piotra Sowę, Marię i Karola Popiołek; Teresę Polak, Jana Borka, Jadwigę i Jana Golenia, Ryszarda Wysockiego; dziadków Jana i Gertrudę Świtała; ++ z pokrewieństwa.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. św. Józefa i św. Eryka, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Eryka Piskonia z okazji 18-tej r. ur.

Za ++ Romana Morawiaka, córkę Małgorzatę; wnuczkę Annę, matkę Gertrudę; Klarę i Edmunda Morawiak, Augustyna Olszoka, Marię i Jerzego Wołowczyk, siostrę Katarzynę; Józefa i Marię Kałwak, Marię Pastuła; czterech braci, bratowe, szwagrów; ++ z rodziny i pokrewieństwo.