Od 18 czerwca 2023 do 25 czerwca 2023

18.06.2023 – XI niedziela zwykła

Za ++ rodziców Stefana i Gertrudę Chwałek; Piotra i Helenę Lach; Henryka Habelt; dziadków z obu stron; ++ z pokrewieństwa: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto.

Za ++ ojca i dziadka Henryka Grzonę w pam. ur.; matkę Łucję; ++ dziadków, wujków i pokrewieństwo.

Nieszpory niedzielne.

Za + Anielę Poloczek w pam. ur., od koleżanki Adeli.

Za ++ rodziców Katarzynę i Adolfa Imiołczyk; Agnieszkę i Konrada Kożuch; braci: Andrzeja i Eugeniusza; Roberta Koniecznego; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

19.06.2023 – poniedziałek

Za ++ matkę Emilię Pytel w r. śm; ojca Franciszka; Elżbietę, Piotra, Jana i Damiana Dewor i ++ z rodziny.

Wotywna do św. Józefa w intencjach Parafian

20.06.2023 – wtorek

1. Za ++ rodziców Wilhelma i Otylię Sowa, męża Norberta; Klarę, Józefa i Jana Wojsa; ++ dziadków: Sowa, Kaloch, Gmyrek; ks. Mariana Śliwińskiego i ks. Piotra Lewandowskiego oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Kamila Klinka w r. ur.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

21.06.2023 – środa, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

1. Za ++ ojca Edwarda Sirka w r. śm.; mamę Jadwigę; ++ dziadków z obu stron, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Józefa Purgola w 1 r. śm.

22.06.2023 – czwartek

Za ++ męża, ojca i dziadka Alojzego Smol; rodziców z obu stron, brata Gerarda, siostry: Helenę i Elżbietę; Augustyna Cierpioł, Augustyna Smol; Emę i Herberta Szczudło; Różę i Leona Kłosek; Roberta Krawczyka, Marię Piskoń; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + męża Zdzisława Knopa w 6 r. śm. i pa mur.; ++ z rodzin: Knop, Olszok i Mazurkiewicz.

23.06.2023 – piątek

Msza św. dziękczynna w intencji Uczniów, Nauczycieli i Pracowników ZS-P w Sadowie, za mijający rok szkolny z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.

Za ++ ojca Piotra Kandzię z ok. Dnia Ojca i ciocię Irenę Kandzia.

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

24.06.2023 – sobota, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny Bartela z ok. 70-tej r. ur.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

1. Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jana Chrzciciela, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Marii Duda z ok. 85-tej r. ur.

2. Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jana Chrzciciela, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Absolwentów SP w Sadowie, z ok. 50-tej rocznicy jej ukończenia oraz z pamięcią modlitewną w intencji ++ kapłanów, nauczycieli, koleżanek i kolegów o radość życia wiecznego.

25.06.2023 – XII niedziela zwykła

Za ++ Dorotę Piątek w r. śm.; męża Tadeusza; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek; Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

Za + ojca Henryka Sowę z ok. Dnia Ojca od córki Roksany i syna Patryka z rodziną.

Harbułtowice: Procesja św. Jan i Pawła

Msza św. za Mieszkańców Harbułtowic przez przyczynę św. Jana i Pawła.

Za ++ Danutę, Wiktora i Andrzeja Piskoń; Magdalenę i Romana Ledwoń;

++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.