Od 23 lipca 2023 do 30 lipca 2023

23.07.2023 – XVI niedziela zwykła

Za ++ Marię Dziuk w 1 r. śm.; ojca Floriana, szwagra Jana Prandziocha;

++ dziadków: Dziuk, Poloczek, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii; sąsiadów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Barbarę, Antoniego, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek, Helenę Prandzioch, Henryka Witek; rodziców Marię i Józefa, braci Lukosek; Różę i Bronisława Łebek; Helenę, Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka; Martę i Alfonsa Lukosek; Bożenę i Piotra Pisula; ++ dziadków z obu stron.

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak; Walerię, Antoniego, Macieja i Marka Klocek; szwagrów: Jerzego i Bronisława; ++ krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

24.07.2023 – poniedziałek, wspomnienie św. Kingi

Za ++ męża Henryka Witka, teściów Małgorzatę i Alojzego Witek, matkę Helenę Prandzioch; ++ z rodzin: Witek, Prandzioch, Umlauf i Kozuch.

1900

Za ++ męża, ojca i dziadka Alojzego Smol; syna Piotra; rodziców Bernarda i Teresę Pluta; Franciszka i Monikę Smol; ++ z rodzin: Smol, Pluta i Krzywoń i za dusze w czyśćcu cierpiące.

25.07.2023 – wtorek, święto św. Jakuba Apostoła

Za ++ męża Wernera Schulza; rodziców Annę i Józefa Grzeszczyk; Annę i Karola Schulz, siostrę Krystynę Głomb, szwagra Waldemara Lisieckiego

i ++ dziadków z obu stron.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

26.07.2023 – środa, wspomnienie św. Anny,

Odpust w Wierzbiu

Suma odpustowa u św. Anny w Wierzbiu w intencji Mieszkańców.

1800 Za ++ rodziców Agnieszkę i Konrada Wysockich; Józefa Paruzela, brata Jerzego; siostrę Anielę Matusek, szwagra Tadeusza Jurka; Jadwigę i Józefa Wiatowskich; Wandę i Andrzeja Sprycha; ++ dziadków z obu stron.

27.07.2023 – czwartek, wspomnienie św. Joachima

Za ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Bloch; ++ z rodzin: Bloch, Tomys i Kasperczyk.

1900

Za ++ Agnieszkę, Konrada i Danutę Prandzioch; Jadwigę i Floriana Imiołczyk; szwagrów: Jana i Rafała; ++ dziadków: Imiołczyk, Prandzioch, Olszok i Piłot; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

28.07.2023 – piątek

Za + Wilhelma Mnicha w r. śm.

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

29.07.2023 – sobota, wspomnienie św. Marii, Marty i Łazarza

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ rodziców Jadwigę i Pawła Bartocha;  Matyldę i Augustyna Tyrała, siostrę Teresę Piskoń, szwagra Benedykta Szymańskiego, siostrzenicę Bogusławę Czaja, Bożenę Labocha i Mieczysława Wilka.

30.07.2023 – XVII niedziela zwykła

Za ++ Artura Błaszczyka; Marię, Krystiana i Annę Skolik; Angelikę i Walentego Błaszczyk, Jana Waloszczyka; ++ z pokrewieństwa.

Za ++ Franciszkę, Piotra, Marię i Konrada Pluta; Gertrudę, Edwarda, Urszulę, Józefa i Wiktora Joś; Agnieszkę i Łucję Mnich; ++ z pokrewieństwa, sąsiadów i znajomych.

Za ++ męża, ojca i dziadka Bogdana Jaronia w 1 r. śm.; rodziców Agnieszkę i Tadeusza Stempniak; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.