Od 27 sierpnia 2023 do 3 września 2023

27.08.2023 – XXI niedziela zwykła

Za ++ matkę Zytę w pam. ur.; ojca Tadeusza Wiatowskiego, męża Krzysztofa Wojsę; ++ dziadków: Wiatowski, Krzywoń, Żyłka; księży, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża , ojca i dziadka Ryszarda Olszoka w 1 r. śm.

Za ++ męża, ojca i dziadka Roberta Krawczyka; rodziców z obu stron; ++ z rodzin: Smol i Krawczyk oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

28.08.2023 – poniedziałek, wspomnienie św. Augustyna

Za ++ męża Leona Czaję w 10 r. śm., syna Dariusza; teściów Pawła i Elżbietę Czaja; szwagierkę Urszulę, szwagra Jerzego; rodziców: Edwarda, Elżbietę i Helenę; braci: Jerzego i Andrzeja Zabłockich; Trudę, Florka i Henryka Barwickich; Irenę Cichoń, Huberta i Alojzego Kożuch.

1900

Za + Erwina Piskon w pam.. ur.; ++ rodziców i dziadków z obu stron, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

29.08.2023 – wtorek, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji małżeństwa Aleksandry i Jacka.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

30.08.2023 – środa

Za ++ Pawła Gmyrka; rodziców Franciszkę i Pawła; Marię i Jana; Adelajdę, Irenę, Gabriela, Józefa, Jana; Antoniego; Rocha i Jerzego;

++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

31.08.2023 – czwartek

Za ++ męża Marka Mańkę; teściów Pawła i Urszulę Mańka; Marię i Józefa Segiet; Bernarda, Helenę, Wiktora i Łucję Segiet; Franciszka, Zygmunta, Mariana, Jana i Monikę Kempa; Jana, Eugeniusza, Hildegardę, Stefanię i Piotra Jonienc; dziadków: Jana, Florentynę i Marię; ++ sąsiadów; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1900

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Sukiennik.

01.09.2023 – I-szy piątek

W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

02.09.2023 – I-sza sobota

W intencjach wspólnoty Żywego Różańca.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii i Norberta Woźnych z ok. 35-tej rocznicy ślubu i 55-tej rocznicy urodzin Marii.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ Józefa Żyłkę w r. śm.; jego żonę Annę; Marię, Jana i Jacka Brodackich; ++ dziadków i krewnych z rodzin: Żyłka, Brodacki i Janiczek.

03.09.2023 – XXII niedziela zwykła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec w pam. ur.

Za ++ rodziców Martę i Urbana Piekac; Jana i Adelę Nawrat, siostrę Gabrielę, braci Stefana i Pawła oraz ++ z pokrewieństwa Piekac i Nawrat.

Za ++ Helenę i Józefa; Piotra, Annę, Wojciecha, Klarę i Walentego Brodackich; Martę i Józefa Gierok; ++ z rodzin: Brodacki, Lerche i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Msza święta dziękczynna w podziękowaniu za tegoroczne plony.