Od 3 września 2023 do 10 września 2023

03.09.2023 – XXII niedziela zwykła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec w pam. ur.

Za ++ rodziców Martę i Urbana Piekac; Jana i Adelę Nawrat, siostrę Gabrielę, braci Stefana i Pawła oraz ++ z pokrewieństwa Piekac i Nawrat.

Za ++ Helenę i Józefa; Piotra, Annę, Wojciecha, Klarę i Walentego Brodackich; Martę i Józefa Gierok; ++ z rodzin: Brodacki, Lerche i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Msza święta dziękczynna w podziękowaniu za tegoroczne plony.

04.09.2023 – poniedziałek

Msza święta za Uczniów, Nauczycieli i Pracowników ZS-P w Sadowie, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Wołowczyk.

1. Za ++ ojca Józefa Skolika; Adama Królika; Anielę i Bronisława Minkina, wujka Józefa; Łucję i Henryka Skolik; Krystynę i Ludwika Imach i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ rodziców Helenę i Antoniego Szulc, brata Eryka, Pawła i Henryka Sowa; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

05.09.2023 – wtorek

Za + Jadwigę Golenia od rodziny Sukiennik, zamiast wieńca.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

06.09.2023 – środa

Za ++ ojca Franciszka w r. śm.; matkę Monikę, brata Józefa; ++ z rodzin Baer, Sowa, Gansiniec, Zgoda i Kawa.

07.09.2023 – I-szy czwartek

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Korzekwa.

Za ++ mamę Jadwigę w 4 r. śm.; ojca Edwarda Sirek; ++ dziadków z obu stron, księży, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.09.2023 – piątek, Święto Narodzenia NMP

Za ++ mamę Jadwigę w 4 r. śm.; ojca Edward, brata Bogdana Sirka; dziadków Walerię i Piotra, ciocię Stefanię, chrzestnych Jana i Gertrudę oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

09.09.2023 –  sobota

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ ojca Piotra Przybyłę, Marię Wojcieszczyk; ++ dziadków Przybyła i Osadnik.

10.09.2023 – XXIII niedziela zwykła

Za ++ mamę Martę Jaskóła w r. śm.; Józefa Jaskółę, Klarę Kontny; Lidię i Józefa Gałeczka; księży, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Emila Burzyka z ok. 80-tej r. ur.

Sadów: Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

Za + Rozalię Kokot w pam. ur.

Za ++ męża, ojca i dziadka Gerarda Gawlika; rodziców Piotra i Paulinę Gawlik, Elżbietę i Augustyna Masoń, bratową Marię Masoń, szwagra Edwarda Guzy, Romana i Magdalenę Ledwoń i ++ z pokrewieństwa.