Od 10 września 2023 do 17 września 2023

10.09.2023 – XXIII niedziela zwykła

Za ++ mamę Martę Jaskóła w r. śm.; Józefa Jaskółę, Klarę Kontny; Lidię i Ryszarda Gałeczka; księży, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Emila Burzyka z ok. 80-tej r. ur.

Sadów: Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

Za + Rozalię Kokot w pam. ur.

Za ++ męża, ojca i dziadka Gerarda Gawlika; rodziców Piotra i Paulinę Gawlik, Elżbietę i Augustyna Masoń, bratową Marię Masoń, szwagra Edwarda Guzy, Romana i Magdalenę Ledwoń i ++ z pokrewieństwa.

11.09.2023 – poniedziałek

Za + męża i ojca Tomasza Grabowskiego w pam. ur.

1. Za ++ rodziców Adelajdę, Agnieszkę i Józefa Haida; Ferdynanda, Ritę i Różę Haida, córkę Lucynę; Annę i Zygfryda Buchenfeld, córkę Danutę; Jana Mzyk, Piotra Ślosarczyka; teściów Annę i Piotra Kubiciel; Jana, Jadwigę, Józefa i Radosława Kubiciel; Andrzeja Dymek i Mariana Morawiaka oraz ++ z pokrewieństwa.

2. Za + Jadwigę Golenia w pam. ur.

12.09.2023 – wtorek, wspomnienie NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej

Za ++ Augustyna, Marię i Annę Kopyto; Marię, Jana i Jacka Brodackich; ++ z pokrewieństwa; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

13.09.2023 – środa, wspomnienie św. Jana Chryzostoma

1. Za ++ żonę Kazimierę, syna Mateusza, brata Grzegorza;

++ rodziców i dziadków.

2. Za ++ ojca Alojzego Sprota w 6 r. śm., matkę Halinę Sprot; dziadków Wilhelma i Marię Sprot, Aleksego Bartochę; Henryka i Jana Wyrobek, Józefa Skorupę; ++ z rodzin: Sprot, Bartocha, Gros, Pach, Dewor, Wyczka i Konopka; ++ sąsiadów i kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

Nabożeństwo fatimskie.

14.09.2023 – czwartek, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

W intencji wspólnoty Żywego Różańca.

Nabożeństwo fatimskie.

Za ++ Henryka Ledwonia; teściów Marię i Jerzego Sowa; brata Jacka Ledwonia; chrześniaka Michała Habatułę; ++ rodziców chrzestnych, dziadków, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

15.09.2023 – piątek, wspomnienie NMP Bolesnej

1. Za ++ Marię i Teodora Kandzia w r. śm. i ++ z pokrewieństwa.

2. Za ++ żonę Halinę Pielorz w r. śm.; rodziców Marię i Augustyna, dziadków Paulinę i Józefa; Agnieszkę i Helenę Pielorz; brata Franciszka; szwagrów Henryka i Tadeusza; ++ z pokrewieństwa i ks. Mariana Śliwińskiego

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

16.09.2023 – sobota wspomnienie św. Korneliusza i św. Cypriana

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ ojca Ludwika Sowę w r. śm.; matkę Klarę Sowa; Marka i Eugeniusza Zamoskich; Augustyna i Marię Świtała; Annę, Piotra i Wilhelma Gansiniec; Elżbietę i Władysława Kulesza; Jolantę i Eugeniusza Tenus; Cecylię Adamek, Andrzeja Świtałę; ++ dziadków i z pokrewieństwa.

17.09.2023 – XXIV niedziela zwykła

Za ++ Piotra, Gertrudę i Antoniego Przybyła; Agnieszkę i Józefa Osadnik; ++ dziadków i pokrewieństwo.

Za ++ Różę Klimza, córkę Małgorzatę; rodziców Klimza i Pucała; siostrę Helenę, córkę Urszulę; siostrę zakonną Jadwigę Pucała i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ męża Franciszka Umlauf; jego rodziców Barbarę i Antoniego; brata Jana; siostry: Hildegardę i Helenę; rodziców Agnieszkę i Jana Świtała; Józefa Buraczyńskiego; ++ z rodzin: Umlauf, Matusek, Świtała i Henel.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Jadwigi  i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Skorupa.