Od 17 września 2023 do 24 września 2023

17.09.2023 – XXIV niedziela zwykła

Za ++ Piotra, Gertrudę i Antoniego Przybyła; Agnieszkę i Józefa Osadnik; ++ dziadków i pokrewieństwo.

Za ++ Różę Klimza, córkę Małgorzatę; rodziców Klimza i Pucała; siostrę Helenę, córkę Urszulę; siostrę zakonną Jadwigę Pucała i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ męża Franciszka Umlauf; jego rodziców Barbarę i Antoniego; brata Jana; siostry: Hildegardę i Helenę; rodziców Agnieszkę i Jana Świtała; Józefa Buraczyńskiego; ++ z rodzin: Umlauf, Matusek, Świtała i Henel.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Jadwigi  i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Skorupa.

18.09.2023 – poniedziałek, święto św. Stanisława Kostki

Za + Kamila Potempę w pam. ur. oraz ++ z rodzin Korzekwa i Łebek.

Za ++ Elfrydę, Franciszka, Antoniego i Jerzego Żyłka; Sylwestra Ślimoka, Rudolfa i Bernata Borosz; ++ dziadków i pokrewieństwo.

1900

Msza za młodzież przez wstawiennictwo św. Stanisława Kostki.

19.09.2023 – wtorek

Wotywna do św. Józefa w intencji Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

20.09.2023 – środa, wspomnienie św. Andrzeja Kim Teagon i Towarzyszy

1. Za + Piotra Kandzię w 1 r. śm.

2. Za + Andrzeja Świtałę w 30-sty dzień po śmierci.

21.09.2023 –czwartek, święto św. Mateusza Apostoła

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Imiołczyk oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci.

Za ++ rodziców Henrykę i Bronisława Krasoń; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

22.09.2023 – piątek

Za ++ Rudolfa Borosza; Marię, Franciszka, Marię i Jana Borka; Hildegardę, Józefa i Bernarda Borosz; Reginę i Franciszka Żyłka, Henryka Plutę; Marię, Bernadetę i Józefa Kansy; Elfrydę i Franciszka Żyłka; ++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

23.09.2023 –  sobota, wspomnienie św. o. Pio

Chrzty i roczki: Marcelina Mańka.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ Józefa i Jadwigę Lerche; Marię i Krystiana Skolik; braci Ludwika i Jana; szwagrów: Jana, Artura, Gabriela i Piotra; Klaudiusza, Eugeniusza, Cypriana, Jonasa, Justynę i Karola; ++ z rodzin Lerche i Skolik oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

24.09.2023 – XXV niedziela zwykła

Za ++ rodziców Piotra i Helenę Lach; Stefana i Gertrudę Chwałek;

++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo z rodzin: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Zofię Duda w pam. ur.; ++ dziadków z obu stron; z rodzin: Sowa, Duda, Richter, Pilawa i Thomalla.

Nieszpory niedzielne.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Marzeny i Jarosława Kandzia z ok. 15-tej r. ślubu; oraz o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Jakuba i Szymona.

Za ++ Magdalenę i Romana Ledwoń; Gerarda Gawlika; Danutę, Wiktora i Andrzeja Piskoń; ++ dziadków z obu stron.