Od 24 września 2023 do 1 października 2023

24.09.2023 – XXV niedziela zwykła

Za ++ rodziców Piotra i Helenę Lach; Stefana i Gertrudę Chwałek;

++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo z rodzin: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Zofię Duda w pam. ur.; ++ dziadków z obu stron; z rodzin: Sowa, Duda, Richter, Pilawa i Thomalla.

Nieszpory niedzielne.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Marzeny i Jarosława Kandzia z ok. 15-tej r. ślubu; oraz o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Jakuba i Szymona.

Za ++ Magdalenę i Romana Ledwoń; Gerarda Gawlika; Danutę, Wiktora i Andrzeja Piskoń; ++ dziadków z obu stron.

25.09.2023 – poniedziałek

Za ++ matkę Elżbietę Dewor w r. śm.; ojca Piotra, braci Jana i Damiana; Emilię i Franciszka Pytel oraz ++ z rodziny.

Za ++ Klarę Szczygieł w pam. ur.; Teodora i Czesława Szczygieł; Elżbietę, Jana i Stefana Gołombek; ++ z pokrewieństwa.

26.09.2023 – wtorek

Za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bożeny.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

27.09.2023 – środa, wspomnienie św. Wincentego a Paulo

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Thomalla.

28.09.2023 – czwartek, wspomnienie św. Wacława

Za ++ męża, ojca i dziadka Rafała Grabowskiego w pam. ur., syna Tomasza; Agnieszkę, Konrada; Elżbietę i Piotra; braci: Jana i Damiana Dewor; szwagra Alfreda, ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Janusza Piechnę, syna Wojciecha; ++ z rodzin Piechna, Skorupa i Bromer.

29.09.2023 – piątek, święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Absolwentów SP w Sadowie, rocznik 1982 oraz z pamięcią modlitewną w intencji ++ nauczycieli, koleżanek i kolegów z prośbą o radość życia wiecznego.

Za ++ rodziców Pelagię i Gerarda Greupner, Kazimierę, Mateusza i Grzegorza Greupner; Teodora Krawczyka; Aniele i Pawła Klink; Edeltraudę i Kamila; ++ dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Krawczyk, Greupner, Klink i Styczyrz.

Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

30.09.2023 – sobota wspomnienie św. Hieronima

Ślub: Szaforz – Tyrała.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Franciszka, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra i Otylii Helisz z ok. 50-tej r. ślubu.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Anny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Elżbiety Jankowiak z ok. 75-tej r. urodzin.

01.10.2023 – XXVI niedziela zwykła

Za ++ Pawła Gmyrka w pam. ur.; rodziców Marię i Jana; Franciszka i Pawła; rodzeństwo, szwagrów; ++ z rodzin: Jaguś i Gmyrek.

Za ++Teresę, Jana i Leonarda Gabor; Marię i Romana Neumann; Henryka Malek; Józefa Purgola; księży: Mariana i Piotra oraz

++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ Edwarda i Jadwigę Sirek; dziadków Piotra i Walerię Sirek; Bartłomieja i Agnieszkę Janiczek; Teodora i Mariannę Jankowiak;

++ z pokrewieństwa; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Ryszarda Bartelę; rodziców Jana i Waleskę Bartela; Marię i Pawła Skubała; ++ z rodzin: Bartela i Skubała.