Od 1 października 2023 do 8 października 2023

01.10.2023 – XXVI niedziela zwykła

Za ++ Pawła Gmyrka w pam. ur.; rodziców Marię i Jana; Franciszka i Pawła; rodzeństwo, szwagrów; ++ z rodzin: Jaguś i Gmyrek.

Za ++Teresę, Jana i Leonarda Gabor; Marię i Romana Neumann; Henryka Malek; Józefa Purgola; księży: Mariana i Piotra oraz

++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ Edwarda i Jadwigę Sirek; dziadków Piotra i Walerię Sirek; Bartłomieja i Agnieszkę Janiczek; Teodora i Mariannę Jankowiak;

++ z pokrewieństwa; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Ryszarda Bartelę; rodziców Jana i Waleskę Bartela; Marię i Pawła Skubała; ++ z rodzin: Bartela i Skubała.

02.10.2023 – poniedziałek, wspomnienie św. Aniołów Stróżów

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Kożuch.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Droniowice).

1.    Za ++ mamę Jadwigę w pam. ur.; ojca Edwarda; Bogdana Sirka, Ryszarda Olszoka i ++ z pokrewieństwa.

2.    Za ++ Zofię Daniel od rodzin: Kożuch, Szufla i Tukaj.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 1, Sadów).

03.10.2023 – wtorek

Za ++ Kunegundę, Wincentego i Alfreda Razik; Annę, Józefa i Stanisława Ślimok; Magdalenę i Tomasza Szyguda.

Nabożeństwo różańcowe i nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

04.10.2023 – środa, wspomnienie św. Franciszka

Droniowice: W intencji Emerytów i Rencistów z racji Dnia Seniora.

Przez wstawiennictwo św. Franciszka za żyjących i zmarłych Siostry i Braci wspólnoty III Zakonu św. Franciszka, działającej przy parafii św. Józefa w Sadowie.

Nabożeństwo różańcowe – Wspólnota Franciszkańska.

05.10.2023 – I-szy czwartek, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

Za ++ Jadwigę i Wiktora; Helenę, Emmę i Józefa; Franciszka i Jerzego Śledziona, Zofię i Jana Suchara, siostrę Marię, brata Gerarda;

++ krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Droniowice).

Za ++ Waleskę i Dominika Skolik; Otylię i Norberta Kranc; ++ z rodzin: Skolik i Przybyła.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 2, Sadów).

06.10.2023 – I-szy piątek

Msza św. zbiorowa.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 3, Sadów).

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

07.10.2023 –  I-sza sobota, wspomnienie NMP Różańcowej

W intencjach wspólnoty Żywego Różańca.

Ślub: Sowa – Kasprzak.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i łaski dla Adelajdy i Franciszka Szulc z ok. 60-tej r. ślubu.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Sadów).

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ Grzegorza Grund; rodziców i krewnych z rodziny Wiatowski.

Nabożeństwo różańcowe w Boronowie.

8.10.2023 – XXVII niedziela zwykła

Za ++ rodziców Cecylię i Antoniego Pacanowskich; Anielę i Bronisława Minkina, Józefa Skolika; ++ dziadków i chrzestnych.

Za ++ ojca Józefa Minkina; dziadków Anielę i Bronisława Minkina; Antoniego i Barbarę Umlauf; Józefa Skolika, Jana Widerę, Hildegardę Wieczorek, Alfonsa Lukoska; ++ z rodzin: Minkina i Umlauf.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ syna Roberta w r. śm.; męża Marka Przybyłę; Tobiasza Kotarę; rodziców Emę i Wiktora; chrzestnego Józefa Dreszer; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

Za ++ męża, ojca i dziadka Alojzego Smol rodziców Paulinę i Alojzego Wacławek; Monikę i Franciszka Smol, Marię Piskoń; ++ dziadków, brata, dwie siostry, dwie szwagierki, pięciu szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.