Od 15 października 2023 do 22 października 2023

15.10.2023 – XXVIII niedziela zwykła

Za ++ Teresę, Alojzego, Albinę i Jana Goniwiecha; Marię, Franciszka i Jana Golenia, Edmunda Dziemba, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i Henryka Umlauf z ok. 60-tej r. ślubu.

Nabożeństwo słowno – muzyczne w podzięce za św. Jana Pawła II.

Za ++ Różę, Cecylię, Emanuela, Mariana i Teofila Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło i ++ dziadków.

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwo MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach: Imiołczyk i Maciejczyk.

Suma odpustowa: W intencji żyjących i zmarłych Fundatorów, Dobrodziejów i Budowniczych kościoła w Droniowicach oraz o Boże błogosławieństwo  i potrzebne łaski dla mieszkańców Droniowic.

16.10.2023 – poniedziałek, uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

Za ++ męża i ojca Norberta Grzechacza; rodziców Cecylię i Jana Nowak; Marię i Pawła Grzechacz, szwagierkę Katarzynę, szwagra Andrzeja i ++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Droniowice).

1.    Za ++ mamę Grażynę Osadnik w pam. ur. i

++ z pokrewieństwa.

2.    Za ++ rodziców Józefa i Helenę Tukaj; Elżbietę i Stefana Rudzińskich; kuzynów i kuzynki; dziadków: Gałeczka, Tukaj, Kaczmarzyk i Rudziński.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Sadów).

17.10.2023 – wtorek, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

Za Parafian.

Nabożeństwo różańcowe i nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

18.10.2023 – środa, święto św. Łukasza Ewangelisty

1. Za ++ Jerzego i Antoniego Żyłka; rodziców Elfrydę i Franciszka; Sylwestra Ślimoka; Rudolfa i Barnata Borosz; ++ dziadków i pokrewieństwo.

2. Za + Jadwigę Golenia od Róży 2 z Wierzbia.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 10, Sadów).

19.10.2023 – czwartek

Za ++ rodziców Jana i Elżbietę Błaszczyk, Waltera Macioł; Emilię i Piotra Kyć; ++ dziadków i pokrewieństwo.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Droniowice).

Wotywna do św. Józefa w intencji Parafian.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 1, Sadów).

20.10.2023 – piątek, wspomnienie św. Jana Kantego

1. Za ++ męża Marka Mańkę; teściów Pawła i Urszulę Mańka; Marię i Józefa Segiet; Bernarda, Helenę, Wiktora i Łucję Segiet; Franciszka, Zygmunta, Mariana, Jana i Monikę Kempa; Jana, Eugeniusza, Hildegardę, Stefanię i Piotra Jonienc; dziadków: Jana, Florentynę i Marię; ++ sąsiadów; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Renatę Kita od rodziny Pyka.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 2, Sadów).

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

21.10.2023 –  sobota – Dom Spotkań

Nabożeństwo różańcowe (Róża 3, Sadów).

Za ++ mamę Łucję Szymiec w pam. ur.; męża Pawła, chrzestną Reginę; ++ dziadków, teściów i krewnych z rodzin Skorupa.

22.10.2023 – XXIX niedziela zwykła – dom spotkań

Za ++ Tadeusza Piątka w r. śm., jego żonę Dorotę; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek, Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ córkę Bogusławę Czaja w pam. ur.; rodziców Matyldę i Augustyna Tyrała, Marię i Emanuela Piskoń, siostrę Teresę Piskoń; szwagra Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków i pokrewieństwo: Tyrała i Piskoń.

Nabożeństwo różańcowe.

Za Parafian.

Różaniec w Harbułtowicach w Remizie.

Za ++ męża, ojca i dziadka Marcina Bodorę w pam. ur.; rodziców Henrykę i Jana Mroczek i za dusze w czyśćcu cierpiące.