Od 22 października 2023 do 29 października 2023

22.10.2023 – XXIX niedziela zwykła

Za ++ Tadeusza Piątka w r. śm., jego żonę Dorotę; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek, Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ córkę Bogusławę Czaja w pam. ur.; rodziców Matyldę i Augustyna Tyrała, Marię i Emanuela Piskoń, siostrę Teresę Piskoń; szwagra Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków i pokrewieństwo: Tyrała i Piskoń.

Nabożeństwo różańcowe.

Za Parafian.

Różaniec w Harbułtowicach w Remizie.

Za ++ męża, ojca i dziadka Marcina Bodorę w pam. ur.; rodziców Henrykę i Jana Mroczek i za dusze w czyśćcu cierpiące.

23.10.2023 – poniedziałek

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach Jaksik i Wieczorek.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 12, Droniowice).

1. Za ++ Annę i Augustyna Kampczyk; Mariannę i Włodzimierza Twarkowskich, Krystynę Turzyńską w r. śm.

2. Za + męża i ojca Grzegorza Greupnera.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Sadów).

24.10.2023 – wtorek

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Różaniec.

25.10.2023 – środa

1. Za ++ żonę Rozalię, rodziców Pawła i Magdalenę Kokot, teściów Józefa i Marię Marszałek, Piotra Kandzię i ++ z pokrewieństwa.

2. Za + Jana Mazurkiewicza w r. śm. i pam. ur.; ++ z rodzin Mazurkiewicz i Knop.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 5, Sadów).

26.10.2023 – czwartek

Za ++ Renatę i Bolesława Klama; Pawła i Henryka Sowa; Józefa i Marię Kołaczuch; ++ dziadków z obu stron, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Droniowice).

Za ++ Wandę Krzywoń w pam. ur., męża Bernarda; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 6, Sadów).

27.10.2023 – piątek

Za ++ Martę i Wincentego Mikuda; Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomallę; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa;

++ krewnych.

Nabożeństwo różańcowe (Apostolstwo Maryi).

28.10.2023 – sobota, święto św. ap. Szymona i Judy Tadeusza

Nabożeństwo różańcowe (Róża 7, Sadów).

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ ojca Henryka Prandziocha, matkę Krystynę Tkacz; Annę i Konstantego Prandzioch, Annę i Henryka Kochanek; Katarzynę i Teofila Mrącz; Piotra i Władysławę Tkacz; ++ z rodzin Prandzioch i Tkacz.

29.10.2023 – XXX niedziela, rocznica poświęcenia kościoła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, krewnych, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ mamę i babcię Łucję Grzona w pam. ur.; ojca Henryka; ++ dziadków, wujków i pokrewieństwo.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach Nowak i Sojka.