Od 29 października 2023 do 5 listopada 2023

29.10.2023 – XXX niedziela, rocznica poświęcenia kościoła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, krewnych, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ mamę i babcię Łucję Grzona w pam. ur.; ojca Henryka; ++ dziadków, wujków i pokrewieństwo.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach Nowak i Sojka.

30.10.2023 – poniedziałek

Za ++ Pawła, Klemensa i Marię Małyska w r. śm.; ojca i dziadka Piotra Jonienca, szwagra Zygmunta Jańtę; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Droniowice).

1.    Za ++ ojca Jana Wyrobka w 3 r. śm., teścia Włodzimierza Żółtaszka w 13 r. śm.; Henryka Wyrobka, Józefa Skorupę; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2.    Za ++ Annę i Józefa Żyłka; Cecylię, Aleksandra, Stefanię, Leszka, Marcina Kwit; Marię i Franciszka Wańczyk; Henrykę i Zdzisława Nowickich, Stanisława Ślimoka; ++ dziadków i ks. Mariana Śliwińskiego.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 8, Sadów).

31.10.2023 – wtorek

Za + ks. Piotra Lewandowskiego.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Sadów).

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

1.11.2023 – środa, Uroczystość Wszystkich Świętych.

Za ++ Helenę i Tomasza Anioł; Hildegardę i Antoniego Młynek; Ilonę Koczuła; ++ dziadków z obu stron, ++ z rodzin: Barwicki, Trzop i Dukat.

Za Parafian.

Za ++ męża Benedykta Szymańskiego w r. śm.; rodziców Augustyna i Matyldę Tyrała; Józefa, Annę, Albinę Szymańskich; Teresę Piskoń, Bogusławę Czaja; Zbigniewa i Wojciecha Tyfel, Henryka Sowę, Rafała Szymańskiego; ++ z pokrewieństwa: Szymański i Tyrała.

Nabożeństwo na cmentarzu.

Nabożeństwo na cmentarzu.

02.11.2023 – czwartek, Dzień Zaduszny

Za + Kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

W intencjach Ojca Świętego.

Różaniec za zmarłych zalecanych.

Za Wszystkich Wiernych Zmarłych.

3.11.2023 – I-szy piątek

W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Różaniec za zmarłych zalecanych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

04.11.2023 – I-sza sobota, wspomnienie Karola Boromeusza

W intencjach Członków Wspólnoty Żywego Różańca.

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa Smola z okazji 50-tej rocznicy urodzin.

Różaniec za zmarłych zalecanych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ syna Krzysztofa Kowola w r. śm.; męża Alfreda teściów Pawła i Waleskę, rodziców Ludwika i Gertrudę Miozga; ++ dziadków i pokrewieństwo.

05.11.2023 – XXXI niedziela zwykła

Za ++ Marię i Krystiana, Annę Skolik; Józefa i Jadwigę Lerche, braci: Ludwika i Jana; szwagrów: Artura, Gabriela, Jana i Piotra; ++ z pokrewieństwa Skolik – Lerche oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ matkę Hildegardę Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jana Golenię i ++ dziadków z obu stron.

Różaniec za zmarłych zalecanych.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Alojzego Opieli z okazji 85-tej r. ur. i Elżbiety Grunert z ok. 75-tej r. ur. oraz o dary Ducha Świętego dla wnucząt.

Za ++ męża i ojca Tomasza Grabowskiego w 10 r. śm.; ojca Feliksa, teścia Rafała; Henryka Jelonek; ++ z rodzin Grabowski, Latosiński, Krasoń, Dewor.