Od 5 listopada 2023 do 12 listopada 2023

05.11.2023 – XXXI niedziela zwykła

Za ++ Marię i Krystiana, Annę Skolik; Józefa i Jadwigę Lerche, braci: Ludwika i Jana; szwagrów: Artura, Gabriela, Jana i Piotra;

++ z pokrewieństwa Skolik – Lerche oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ matkę Hildegardę Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jana Golenię i ++ dziadków z obu stron.

Różaniec za zmarłych zalecanych.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Alojzego Opieli z okazji 85-tej r. ur. i Elżbiety Grunert z ok. 75-tej r. ur. oraz o dary Ducha Świętego dla wnucząt.

Za ++ męża i ojca Tomasza Grabowskiego w 10 r. śm.; ojca Feliksa, teścia Rafała; Henryka Jelonek; ++ z rodzin Grabowski, Latosiński, Krasoń, Dewor.

06.11.2023 – poniedziałek

Za ++ rodziców Cecylię i Pawła Watoła; Urszulę i Pawła Neuman;

++ z rodzin: Brol, Kompałą i Bula.

Za ++ Huberta Liebnera, Józefa Grabińskiego i Marię Grabińską;

++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

07.11.2023 – wtorek

Za ++ Elżbietę, Jana i Stefana Gołombek; Klarę, Teodora i Czesława Szczygieł; ++ dziadków; księży: Mariana Śliwińskiego i Piotra Lewandowskiego; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy,

08.11.2023 – środa

Do Miłosierdzia Bożego za ++ dziadków Michała, Annę, Bronisławę, Jana, Agnieszkę, Bartłomieja Janiczek; Walerię i Piotra Sirek i za dusze w czyśćcu cierpiące.

09.11.2023 – czwartek, rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Różaniec za zmarłych zalecanych.

Za ++ Józefa, Martę, Jerzego, Teresę i Daniela Wołowczyk; Alojzego i Agnieszkę Styczyrz, Franciszka Bambynka i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Annę i Gerarda Drynda; Dorotę i Edwarda Osadnik
i ++ z pokrewieństwa.

2. Za ++ ojca Huberta Knopika, mamę Jolantę; dziadków Władysławę i Hieronima Mituła; Agnieszkę i Pawła Knopik; kuzynów: Beatę i Łukasza Mituła, wujka Renarda.

10.11.2023 – piątek, wspomnienie św. Leona Wielkiego

1. Za ++ Pelagię, Gerarda, Grzegorza, Kazimierę i Mateusza Greupner; Piotra Przybyłę; dziadków: i pokrewieństwo z rodzin: Greupner i Przybyła i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Teresę Kandzia w 30-sty dzień po śmierci.

Różaniec za zmarłych zalecanych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

11.11.2023 – sobota, wspomnienie św. Marcina z Tours

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

W intencji Ojczyzny z prośbą o zgodę, zdrowie i pokój.

Za ++ rodziców Marię i Józefa Marszałek; Helenę i Piotra Lach; siostrę Rozalię Kokot; ++ ks. Mariana Śliwińskiego, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

12.11.2023 – XXXII niedziela zwykła

Za ++ Józefa i Jadwigę Wiatowskich; Wandę i Andrzeja Sprycha;
++ krewnych rodzin: Wiatowski i Wysocki.

Za ++ Gintera, Karola i Martę Żyłka; rodziców Wiktorię i Antoniego Stanchły; Lidię i Ryszarda Gałeczka; ++ braci, siostrę i pokrewieństwo.

Za ++ rodziców Franciszka i Genowefę Kaniut; Konrada i Paulinę Stompierz, brata Stefana Kaniuta ; Ernesta Murgota, ++ dziadków, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Jana Stefanika, matkę Emilię Prandzioch
w r. śm., syna Arkadiusza, ojca Wawrzyńca, Mikołaja Mazura; ++ z rodzin: Stefanik, Ledwoń i Tobiasz; ++ z
pokrewieństwa.