Od 19 listopada 2023 do 26 listopada 2023

19.11.2023 – XXXIII niedziela zwykła

Za ++ męża Krzysztofa Wojsę w pam. ur.; rodziców Zytę i Tadeusza Wiatowskich; teściów Martę i Pawła Wojsa; ++ dziadków: Krzywoń, Wiatowski, Wojsa, Świtała i Żyłka oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za Parafian przez wstawiennictwo św. Józefa.

Nieszpory niedzielne.

Za + Teresę Kandzia.

Za ++ męża, ojca i dziadka Augustyna Smol; syna Piotra; rodziców Bernarda i Teresę Pluta; Monikę i Franciszka Smol; ++ z rodzin: Smol, Pluta i Krzywoń oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

20.11.2023 – poniedziałek, wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

Za ++ Renatę i Bolesława Klama; Pawła i Henryka Sowa; Józefa i Marię Kołaczuch; ++ dziadków z obu stron; pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Elżbietę Mnich w pam. ur.

21.11.2023 – wtorek, ofiarowanie NMP

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

22.11.2023 – środa, wspomnienie św. Cecylii

1. Za ++ Andrzeja Kandzię w pam. ur., jego żonę Annę

i ++ z pokrewieństwa.

2. Za + Teresę Kandzia od rodziny Gajda.

23.11.2023 – czwartek

Za ++ rodziców Józefa i Agnieszkę Sukiennik w pam. ur., brata Józefa; Eleonorę, Błażeja i Andrzeja Langosz; Rajmunda Główkę; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża Henryka Szulca; teściów Walerię i Franciszka, rodzeństwo: Józefa; Irenę, Gertrudę, Emanuela, Ernę i Mateusza Maroń; rodziców Józefa i Janinę Paprotnych, braci: Jerzego i Ryszarda; siostry: Krystynę i Grażynę, bratowe Łucję i Teresę; szwagrów: Jerzego, Bernarda i Bolesława, Annę Kalus; ++ dziadków z obu stron i księży:
M. Śliwińskiego i P. Lewandowskiego.

24.11.2023 – piątek, wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

1. Za ++ męża Henryka Plutę; rodziców Reginę i Franciszka Żyłka; Henryka Włodarczyka; Ingę, Stefanię i Jana Pluta; dziadków: Bernadetę, Marię i Józefa Kansy, Jana Borka, Rudolfa Borosza; ++ z  pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Elżbietę Greupner w 1 r. śm.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

25.11.2023 – sobota

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ Artura Błaszczyka; Marię, Krystiana i Annę Skolik; Angelikę i Walentego Błaszczyk, Jana Waloszczyka; Helenę Krzywoń ;
++ z pokrew.

26.11.2023 – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Za ++ męża i ojca Krzysztofa Osyrę; rodziców Martę i Alfonsa Lukosek; teściów Marię i Wiktora Osyra, Jadwigę i Franciszka Fussy; ++ z rodzin Lukosek i Osyra.

Za ++ rodziców Barbarę, Antoniego, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek, Helenę Prandzioch, Henryka Witek; rodziców Marię i Józefa, braci Lukosek; Różę i Bronisława Łebek; Helenę, Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka; Martę i Alfonsa Lukosek; Bożenę i Piotra Pisula; ++ dziadków z obu stron.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ męża Pawła Sowę, syna Henryka; rodziców Antoniego i Helenę Szulc; Ludwika i Joannę Sowa, brata Eryka Szulca; szwagrów: Franciszka, Hermana, Jana; szwagierki: Helenę i Anielę; Karola i Marię Popiołek; Teresę Polak, Piotra Sowę; Renatę i Bolesława Klama,
++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Konrada i Augustynę Cierpioł; Marię i Leona Anioł; Elżbietę i Bolesława Wieczorek; Marię i Wincentego Nowak.