Od 26 listopada 2023 do 3 grudnia 2023

26.11.2023 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Za ++ męża i ojca Krzysztofa Osyrę; rodziców Martę i Alfonsa Lukosek; teściów Marię i Wiktora Osyra, Jadwigę i Franciszka Fussy; ++ z rodzin Lukosek i Osyra.

Za ++ rodziców Barbarę, Antoniego, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek, Helenę Prandzioch, Henryka Witek; rodziców Marię i Józefa, braci Lukosek; Różę i Bronisława Łebek; Helenę, Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka; Martę i Alfonsa Lukosek; Bożenę i Piotra Pisula; ++ dziadków z obu stron.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ męża Pawła Sowę, syna Henryka; rodziców Antoniego i Helenę Szulc; Ludwika i Joannę Sowa, brata Eryka Szulca; szwagrów: Franciszka, Hermana, Jana; szwagierki: Helenę i Anielę; Karola i Marię Popiołek; Teresę Polak, Piotra Sowę; Renatę i Bolesława Klama
++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Konrada i Augustynę Cierpioł; Marię i Leona Anioł; Elżbietę i Bolesława Wieczorek; Marię i Wincentego Nowak.

27.11.2023 – poniedziałek

Za ++ męża, ojca i dziadka Augustyna Nowaka; synów: Jana i Jerzego;  rodziców i rodzeństwo z obu stron, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ syna Łukasza Mitułę w 10 r,. śm., córkę Beatę, rodziców Stanisławę i Franciszka Baszta; Władysławę i Hieronima Mituła; Małgorzatę Baszta, Romana Kansy, Pawła Machonia, Jolantę i Huberta Knopik, i Renarda Kwietniowskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

28.11.2023 – wtorek

Za + Irenę Kaczmarczyk w pam. ur.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

29.11.2023 – środa

Za ++ męża i ojca Gabriela w r. śm.; syna Eugeniusza; Leszka; rodziców, braci, bratanków, szwagrów; ++ z rodzin Jaguś, Lerche i Anioł.

Nabożeństwo do św. Józefa.

30.11.2023 – czwartek, święto św. Andrzeja Apostoła

Za ++ męża, ojca i dziadka Alfreda Pykę; rodziców Elżbietę i Piotra Dewor; Klarę i Karola Pyka; braci: Jana i Damiana; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Elżbietę i Franciszka Marszałek; Elżbietę i Wiktora Zając; brata Norberta, Annę i Józefa Szeliga, Janinę Roszczyk; Eugeniusza Błacha, Cecylię i Zenona Dziuk, ks. Jana Opielę.

01.12.2023 – I-szy piątek

W intencjach Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

02.12.2023 – I-sza sobota

W intencji wspólnoty Róż Różańcowych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Za ++ męża Ernesta Respondka, rodziców Ernestynę i Józefa Respondek; Annę i Piotra Galios; siostry: Łucję i Stefanię; szwagrów: Jerzego, Józefa, Pawła, Karola, Czesława i Alfonsa, kuzyna Manfreda Muc; siostrzeńca Stanisława, i za dusze w czyśćcu cierpiące.

03.12.2023 – I niedziela Adwentu

Za ++ Tadeusza Piątka w pam. ur., jego żonę Dorotę; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek, Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża Władysława Smagła w r. śm.; rodziców, teściów, siostrę Danutę, brata Henryka; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ męża Ryszarda Olszoka; rodziców Piotra i Monikę Kampa, teścia Jana Olszoka, siostrę Agnieszkę Prandzioch; Jerzego Bielę
i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża, ojca i dziadka Rafała Grabowskiego w r. śm.; syna Tomasza; rodziców Elżbietę i Piotra; braci Damiana i Jana Dewor, Agnieszkę i Konrada; Hildegardę i Wilhelma Kulig; Alfreda Pykę;
++ z pokrewieństwa.