Od 3 grudnia 2023 do 10 grudnia 2023

03.12.2023 – I niedziela Adwentu

Za ++ Tadeusza Piątka w pam. ur., jego żonę Dorotę; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek, Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża Władysława Smagła w r. śm.; rodziców, teściów, siostrę Danutę, brata Henryka; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ męża Ryszarda Olszoka; rodziców Piotra i Monikę Kampa, teścia Jana Olszoka, siostrę Agnieszkę Prandzioch; Jerzego Bielę i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża, ojca i dziadka Rafała Grabowskiego w r. śm.; syna Tomasza; rodziców Elżbietę i Piotra; braci Damiana i Jana Dewor, Agnieszkę i Konrada; Hildegardę i Wilhelma Kulig; Alfreda Pykę ; ++ z pokrewieństwa.

04.12.2023 – poniedziałek, wspomnienie św. Barbary

Przez przyczynę św. Barbary z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla górników i ich rodzin z pamięcią modlitewną o zmarłych górnikach.

Za ++ Gerarda, Klarę, Agnieszkę i Nikodema Korzekwa; Gertrudę i Józefa Stefanik; Jadwigę i Edwarda Sirek, Marię i Pawła Łebek, Augustyna i Agnieszkę Macioł; Krystynę i Reinholda Mateja; Helenę i Romualda Janoszka; Stefanię i Cyryla Gorgosz; Elfrydę i Henryka Krus; Kamila Potempę, Henryka Kanieckiego, Tadeusza Kandorę; ++ z pokrewieństwa i kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

Za ++ rodziców Jadwigę i Ryszarda Kozuch; matkę Helenę Prandzioch szwagra Jerzego Czaję; Henryka Witka; ++ z rodzin: Kozuch, Parys, Prandzioch, Umlauf i Witek.

05.12.2023 – wtorek

Za ++ żonę Małgorzatę Pawełczyk w r. śm.; rodziców Aniele i Pawła Pawełczyk; siostrę Dorotę, teścia Romana Morawiaka; ++ z rodzin: Morawiak i Wołowczyk.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

06.12.2023 – środa, wspomnienie św. Mikołaja

Za ++ męża Józefa Skorupę w 5 r. śm.; rodziców Elżbietę i Stanisława Wyczka;  Cecylię i Piotra Skorupa; 7 szwagrów; ++ z rodzin Skorupa, Wyczka, Szprot i Bromer.

07.12.2023 – I-szy czwartek, wspomnienie św. Ambrożego

Za ++ rodziców Dorotę i Stefana Wajs w pam. ur.; teścia Alfreda

i ++ z rodzin: Wajs i Sowa.

Za ++ męża i ojca Norberta Zająca.

08.12.2023 – piątek, UROCZYŚCTOŚĆ NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP

W intencji Dzieci Maryi i ich rodzin.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

09.12.2023 – sobota

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Michaliny, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., zdrowie i potrzebne łaski dla Michaliny Pietrzak z okazji 18-tej rocznicy urodzin.

10.12.2023 – II niedziela Adwentu

Za ++ Krystiana i Marię, Annę Skolik; Jadwigę i Józefa Lerche, braci: Ludwika i Jana, szwagrów: Artura, Jana, Piotra i Gabriela;

++ z pokrewieństwa: Skolik i Lerche, za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Marię i Jana Borek; rodziców Agnieszkę i Józefa Kubis, Franciszka i Marię Borek; ++ z pokrewieństwa.

Nieszpory niedzielne.

Za ++ męża Gerarda Ślezionę; Jadwigę i Wiktora Śleziona; Annę, Jana, Annę, Józefa, Benedykta i Rafała Szymańskich; siostry, Zbigniewa Tyfel i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Józefa Gmyrka; rodziców: Pawła i Franciszkę; Pawła i Jadwigę, siostrę Marię; szwagrów: Jana i Pawła, Irenę i Jerzego Stojek; Jana i Irenę Foks;

++ z rodzin: Gmyrek i Dziuk.