Od 28 stycznia 2024 do 4 lutego 2024

28.01.2023 – IV niedziela zwykła

Za ++ Jacka Brodackiego w r. śm.; Marię i Jana Brodackich; Annę i Józefa Żyłka.

Za ++ Franciszkę, Piotra, Marię i Konrada Pluta; Gertrudę, Edwarda, Urszulę, Józefa i Wiktora Joś; Agnieszkę i Łucję Mnich;
++ z pokrewieństwa, sąsiadów i znajomych.

Za ++ Kazimierza Kudlińskiego w r. śm.; rodziców Wacława i Janinę; Stanisława, Mariana, Aleksandra i Marię Wołoszyn; ks. Mariana Wołoszyn oraz Krystynę i Janusza Jelonek.

Za wstaw. MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Pawła, Patryka i Hanny Śledziona z ok. urodzin.

29.01.2024 – poniedziałek

Za ++ Helenę Piskoń w 1 r. śm.; ojca Herberta Piskonia
i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ Jana Wyrobka i Józefa Skorupę; ++ z rodzin Wyrobek, Wyczka, Sprot, Hibner i za dusze w czyśćcu cierpiące.

30.01.2024 – wtorek

Za ++ rodziców Marię i Józefa Matusek; Alinę i Władysława Różańskich; dziadków Jadwigę i Jerzego Matusek; Anastazję i Józefa Biernackich
i ++ z pokrewieństwa.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

31.01.2024 – środa, wspomnienie św. Jana Bosko

Za + Teresę Kandzia od Róży 5 z Sadowa.

01.02.2024 I-szy czwartek

Za ++ Irenę Sowa w 1 r. śm.; ojca Ludwika, Elfrydę Krus; ++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.

Za ++ męża Franciszka Umlaufa; jego rodziców Barbarę i Antoniego Umlauf; brata Jana, siostry: Hildegardę i Helenę; rodziców Agnieszkę i Jana Świtała; Józefa Buraczyńskiego; ++ z rodzin: Umlauf, Matusek, Świtała i Henel.

02.02.2024 – piątek, Święto Ofiarowania Pańskiego

Za Parafian.

Za ++ męża, ojca i dziadka Ryszarda Bartelę; rodziców Jana i Waleskę Bartela; Marię i Pawła Skubała; ++ z rodzin: Skubała i Bartela.

Msza św. zbiorowa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi godz. 19.30.

03.02.2024 – I-sza sobota

W intencjach wspólnoty Żywego Różańca.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ matkę Klarę Sowa w r. śm.; ojca Ludwika; Marka, Eugeniusza, Pawła i Annę Zamoskich; Marię i Augustyna Świtała; Annę, Piotra i Wilhelma Gansiniec; Elżbietę i Władysława Kulesza; Cecylię Adamek; Jolantę i Eugeniusza Tenus; ++ z pokrewieństwa.

04.02.2024 – V niedziela zwykła

Za + męża Norberta Kalocha w pam. ur.; rodziców Wilhelma i Otylię Sow; Augustyną i Antoniego Kaloch, brata Jerzego; Grzegorza i Marcina Sowa; Gertrudę i Piotra Cudok; ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Annę i Gerarda Drynda; Dorotę i Edwarda Osadnik;
++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Dorotę Piątek w pam. ur.; jej męża Tadeusza; Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża, ojca i dziadka Roberta Krawczyka, rodziców z obu stron;
++ z rodzin: Smol, Krawczyk i za dusze w czyśćcu cierpiące.