Od 4 lutego 2024 do 11 lutego 2024

04.02.2024 – V niedziela zwykła

Za + męża Norberta Kalocha w pam. ur.; rodziców Wilhelma i Otylię Sowa; Augustyną i Antoniego Kaloch, brata Jerzego; Grzegorza i Mariana Sowa; Gertrudę i Piotra Cudok; ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Annę i Gerarda Drynda; Dorotę i Edwarda Osadnik;
++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Dorotę Piątek w pam. ur.; jej męża Tadeusza; Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża, ojca i dziadka Roberta Krawczyka, rodziców z obu stron;
++ z rodzin: Smol, Krawczyk i za dusze w czyśćcu cierpiące.

05.02.2024 – poniedziałek, wspomnienie św. Agaty

Msza św. nie będzie sprawowana.

Za + ks. Mariana Śliwińskiego w r. śm.

06.02.2024 – wtorek, wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

Za + Hildegardę Bryłka od rodziny Helisz.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

07.02.2024 – środa

O dar życia wiecznego dla Edwarda, Amalii i Praksedy Gajda; Krystyny i Erwina Baron; dziadków: Linek i Gajda; ++ z pokrewieństwa; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.02.2024 – czwartek

Msza św. nie będzie sprawowana.

Za ++ Henryka, Marię i Józefa Malek; Marię i Romana Neumann; Piotra i Zdzisława Chumięckich; Józefa Purgola; Emanuela Rudek;
++ z pokrewieństwa.

09.02.2024 – piątek

Za ++ Reginę, Stefana i Alojzego Szymiec; Hildegardę i Emanuela Jagusiok; ++ z pokrewieństwa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi godz. 19.30.

10.02.2024 – sobota wspomnienie św. Scholastyki

W intencjach III zakonu św. Franciszka.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

Za ++ rodziców Marię i Herberta Dudę w r. śm.; siostrę Krystynę Ochman; rodziców Piotra i Monikę Kampa, Agnieszkę Prandzioch; szwagrów: Jerzego, Ryszarda i Wiktora; ++ dziadków z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.02.2024 – VI niedziela zwykła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Augustynę i Jerzego  Helisz; Rutę Paszek ++ dziadków z obu stron, i z pokrewieństwa.

Za ++ Marię, Bernadetę i Józefa Kansy; Marię i Franciszka Borek; Marię i Jana Borek; Rudolfa Borosza, Reginę i Franciszka Żyłka; Anielę, Bronisława i Józefa Minkina; ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża i ojca Władysława Smagła; syna Krzysztofa, brata Henryka, siostrę Danutę; rodziców Wiktorię i Michała Adamiszyn; teściów Mariannę i Juliana Smagieł, ++ z pokrewieństwa.

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak; Augustynę i Konrada Cierpioł; Elżbietę i Erwina Muś; Gertrudę i Jana Rajner; ++ dziadków, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.