Od 11 lutego 2024 do 18 lutego 2024

11.02.2024 – VI niedziela zwykła

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Augustynę i Jerzego  Helisz; Rutę Paszek ++ dziadków z obu stron, i z pokrewieństwa.

Za ++ Marię, Bernadetę i Józefa Kansy; Marię i Franciszka Borek; Marię i Jana Borek; Rudolfa Borosza, Reginę i Franciszka Żyłka; Anielę, Bronisława i Józefa Minkina; ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża i ojca Władysława Smagła; syna Krzysztofa, brata Henryka, siostrę Danutę; rodziców Wiktorię i Michała Adamiszyn; teściów Mariannę i Juliana Smagieł, ++ z pokrewieństwa.

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak; Augustynę i Konrada Cierpioł; Elżbietę i Erwina Muś; Gertrudę i Jana Rajner; ++ dziadków, pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

12.02.2024 – poniedziałek

Do Bożej Opatrzności za wstaw. MB Nieustającej Pomocy, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Mai Wołowczyk z ok. 18-tej r. urodzin.

Za ++ Józefa i Jadwigę Lerche; Marię i Krystiana Skolik; braci Ludwika i Jana; szwagrów: Jana, Artura, Gabriela i Piotra; Klaudiusza, Eugeniusza, Cypriana, Jonasa i Karola; Justynę; ++ z rodzin Lerche i Skolik oraz za dusze w czyśćcu.

13.02.2024 – wtorek

W intencji Chorych z udzieleniem sakramentu chorych.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W intencji Chorych z udzieleniem sakramentu chorych.

14.02.2024 – Środa Popielcowa

Za ++ Henryka, Franciszka, Annę i Klarę Kulig; Marię, Augustyna, Halinę, Helenę, Agnieszkę i Franciszka Pielorz, Tadeusza Miekin, Pawła Neumann i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża, ojca i dziadka Rafała Grabowskiego; syna Tomasza; rodziców Agnieszkę i Konrada w r. śm.; Piotra, Elżbietę; braci: Damiana i Jana Dewor, Hildegardę i Wilhelma Kulisz; ++ dziadków i pokrewieństwo.

Za ++ matkę Irenę Osadnik w r. śm.; ojca Norberta, siostrę Marię i za dusze w czyśćcu cierpiące.

15.02.2024 – czwartek

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Za Parafian.

Za ++ Waleskę i Dominika Skolik; Otylię i Norberta Kranc; ++ z rodzin: Skolik i Przybyła oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Droga Krzyżowa dla dzieci.

16.02.2024 – piątek

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

1. Za ++ męża Mariana Mazura w r. śm.; rodziców Elżbietę i  Rocha Greupner; ++ z pokrewieństwa: Greupner, Pyka, Mazur, Sikora i Cebula oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za + Hildegardę Bryłka w 30-sty dzień po śmierci.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi godz. 19.30.

17.02.2024 – sobota

Chrzty i roczki.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ Stanisława, Agnieszkę i Alojzego Styczyrz; Jadwigę i Franciszka Wołowczyk; ++ z rodzin: Styczyrz i Wołowczyk.

18.02.2024 – I niedziela Wielkiego Postu

Za ++ ciocię Monikę Kurda w 7 r. śm.; dziadków: Łucję, Klarę i Pawła Prandzioch; Danutę i Franciszka Darmochwał; ciocie: Bertę Grabińską i Adelajdę Prandzioch; ++ z rodzin: Prandzioch, Kurda i Darmochwał.

Za ++ rodziców Martę i Urbana Piekac; Adelajdę i Jana Nawrat, siostrę Gabrielę, braci Stefana i Pawła Nawrat; ++ z rodzin: Piekac i Nawrat.

Nabożeństwo Gorzkie Żali.

Za ++ męża Henryka Prandziocha; Annę, Konstantego, Wiktora, Annę, Konrada, Agnieszkę i Helenę Prandzioch; Katarzynę, Teofila, Klarę, Irenę i Jerzego Mrącz; Krystynę i Leona Tkacz, Erwina i Jadwigę Styczyrz.

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Za ++ męża Rocha Korbel w r. śm; rodziców z obu stron, zięcia Lucjana; siostry, braci, bratanka, szwagierki, szwagrów; Erwina i Kazimierza Styczyrz; Władysławę i Zygmunta Duda; ++ z rodzin: Korbel, Jaguś i za dusze w czyśćcu.