Od 10 marca 2024 do 17 marca 2024

10.03.2024 –  Niedziela LETARE oraz I dzień nowenny do św. Józefa

Za ++ rodziców Matyldę i Augustyna Tyrała; Jadwigę i Pawła Bartocha; siostrę Teresę Piskoń, szwagra Benedykta Szymańskiego, siostrzenicę Bogusławę Czaja, Bożenę Lubocha i Mieczysława Wilka.

Za ++ Józefa Skolika; Anielę i Bronisława Minkina, Brata Józefa; Łucję i Henryka Skolik; Adama Królika; Jana Pykę, Wilhelma Grobarę; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Za + ojca Pawła Kampę w pam. ur.; mamę Annę, siostrę Helenę, teścia Eugeniusza Czaję; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Za ++ matkę Elżbietę Kozielską, ojca Wacława; ++ z rodzin Kozielski, Konieczny, Wolnik, Olszok, Piskoń i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.03.2024 – poniedziałek, II dzień nowenny do św. Józefa

Za + ks. Józefa Leligdona, emerytowanego proboszcza diecezji gliwickiej.

Za ++ Marię i Piotra Tomys, Waldemara Michnę; ++ z rodzin: Tomys, Klimont, Michna, Bloch, Gmyrek i Gajda.

12.03.2024 – wtorek, III dzień nowenny do św. Józefa

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

13.03.2024 – środa, IV dzień nowenny do św. Józefa

1. Za ++ syna Adama Czerneckiego w 2 r. śm.; rodziców Stanisławę i Kazimierza Latosińskich; teściów Klarę i Ryszarda, brata Feliksa, siostrę Mariannę i ++ z pokrewieństwa.

2. Za ++ Marię Duda od Róż z Harbułtowic.

14.03.2024 – czwartek, V dzień nowenny do św. Józefa

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Za ++ żonę Różę Rajman w 5 r. śm.; syna Sebastiana; rodziców Zofię i Piotra Rajman; brata Leona; Augustynę i Leona Anioł; szwagrów: Eryka i Alfreda; szwagierkę Otylię Kozioł; Jana i Magdalenę Sierańskich; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża Ryszarda Matuska w r. śm. i pam. ur.; syna Marcina; rodziców, teściów, rodzeństwo i kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

Droga Krzyżowa dla dzieci.

15.03.2024 – piątek, VI dzień nowenny do św. Józefa

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Za ++ Teresę Kandzia; Urszulę i Jana Rogocz, Gerarda Mierzwę, wnuka Daniela, syna Jana, synową Marię, księży: Mariana Śliwińskiego i Piotra Lewandowskiego oraz  ++ z rodzin: Rogocz, Mierzwa i Piecuch.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi godz. 19.30.

Nauka przedchrzcielna w kościele.

16.03.2024 – sobota, VII dzień nowenny do św. Józefa

Chrzty i roczki: Filip Pucała, Zofia Ledwoń.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ męża i ojca Krzysztofa Osyrę; rodziców Martę i Alfonsa Lukosek; teściów Marię i Wiktora Osyra; Jadwigę i Franciszka Fussy oraz
++ z pokrewieństwa.

17.03.2024 – V Niedziela Wielkiego Postu, VIII dzień nowenny do św. Józefa

Za ++ Józefa i Jadwigę Wiatowskich; Wandę i Andrzeja Sprycha;
++ z pokrewieństwa: Wiatowski i Wysocki.

Za ++ rodziców Józefa i Marię Kołaczuch; Bolesława i Renatę Klama; szwagra Andrzeja Tyrałę, Eryka Szulca, Benedykta Szymańskiego; Karola Grobarę; ++ dziadków, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo Gorzkie Żali.

Za ++ ojca Józefa Minkinę; Anielę i Bronisława Minkina; Antoniego i Barbarę Umlauf; Józefa Skolika, chrzestnych; ++ z rodzin: Minkina i Umlauf.

Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Za ++ Marię Masoń w r. śm.; rodziców, teściów; Henryka Kachel, Gerarda Gawlika, Edmunda Guzy; ++ z pokrewieństwa.