Od 31 marca 2024 do 7 kwietnia 2024

31.03.2024 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Za ++ męża Gintera Żyłkę w pam. ur.; Karola i Martę Żyłka; rodziców Wiktorię i Antoniego Stanchły; braci i siostrę, szwagrów; Zytę i Tadeusza Wiatowskich, Krzysztofa Wojsę i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za Parafian.

Nieszpory świąteczne.

Za ++ wujka Jana Bartoszka w 3 r. śm.; dziadków, krewnych, za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinie Korzekwa oraz o Dary Ducha Świętego dla Faustyny w dniu urodzin.

01.04.2024 – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKIEJ NOCY

Za ++ rodziców Bronisławę i Augustyna Gansiniec; Marię i Jana Niedźwiedź; ++ dziadków, krewnych, ks. M. Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ mamę Łucję Szymiec w r. śm.; jej męża Pawła; Gertrudę i Jadwigę; chrzestną Reginę; ++ dziadków, teściów i krewnych z rodziny Skorupa.

Za ++ męża Benedykta Szymańskiego; rodziców Augustyna i Matyldę Tyrała; Józefa, Annę, Albinę i Rafała Szymańskich; Teresę Piskoń, Bogusławę Czaja; Zbigniewa i Wojciecha Tyfel, Henryka Sowę; ++ z pokrewieństwa: Szymański i Tyrała.

Za ++ rodziców Adolfa i Katarzynę Imiołczyk; Konrada i Agnieszkę Kożuch; braci: Andrzeja i Eugeniusza; Roberta Koniecznego; Bogdana Nowaka; ++ z pokrewieństwa  oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

02.04.2024 – WTOREK W  OKTAWIE WIELKANOCNY

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

03.04.2024 – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCNY

Do M. Bożego za ++ Władysława Gancarczyka w r. śm., jego żonę Helenę, rodziców Jana i Bronisławę; braci, bratowe i za dusze w czyśćcu.

04.04.2024 – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCNY

Mszy św. nie będzie z racji Konwentu Dekanalnego.

Za ++ Piotra Janiczka w 1 r. śm.; Huberta, Pawła, Gerarda, Szymona, Teresę, Agnieszkę Janiczek, siostrę zakonną Łucję.

Msza święta Konwentowa w intencjach naszego Dekanatu

oraz jako jedna z intencji za + Zygmunta Piątka w 30-sty dzień po śmierci.

05.04.2024 – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCNY

Msza św. zbiorowa

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

06.04.2024 – SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCNY

Nabożeństwo I-szej soboty oraz Msza św. w intencjach Żywego Różańca.

Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Za ++ męża Ernesta Respondka, rodziców Ernestynę i Józefa Respondek; Annę i Piotra Galios; siostry: Łucję i Stefanię; szwagrów: Józefa, Pawła, Karola, Czesława i Alfonsa, kuzyna Manfreda Muca; Stanisława Kupca i za dusze w czyśćcu cierpiące.

07.04.2024 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Za ++ Marcina Raja; dziadków Zofię i Stanisława Fronczek; Alojzego i Cecylie Trybus; Reginę i Stefana Szymiec; Alojzego i Marię Raj; ++ z rodzin Raj, Szymiec, Trybus i Fronczek.

Za ++ rodziców Barbarę, Antoniego, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek; Helenę Prandzioch i Henryka Witka; rodziców Marię i Józefa, pięciu braci Lukosek; Helenę i Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka, Różę i Bronisława Łebek; Martę i Alfonsa Lukosek; Bożenę i Piotra Pisula; ++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu.

Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.

Za + męża, ojca i dziadka Ryszarda Olszoka.

Za ++ rodziców Gertrudę i Emanuela Dziuk; ++ z rodzin: Dziuk, Piskoń, Prandzioch, Jaromin i Jasiński