Od 14 kwietnia 2024 do 21 kwietnia 2024

14.04.2022 – III niedziela wielkanocna

Za ++ojca Wiktora Prandziocha w r. śm.; mamę Annę; dziadków Annę i Konstantego Prandzioch; Marię i Józefa Ledwoń, bratanka Damiana Prandziocha; Ritę, Emanuela i Eugeniusza Rudek; Henryka, Konrada, Agnieszkę, Helenę Prandzioch; Anielę i Józefa Poloczek.

Za ++ Józefa Skolika; Anielę i Bronisława Minkina, Brata Józefa; Łucję i Henryka Skolik; Adama Królika; Jana Pykę, Wilhelma Grobarę; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ ojca Henryka Prandziocha; Krystynę i Leona Tkacz; Katarzynę i Teofila Mrącz; Annę i Konstantego Prandzioch; Annę i Henryka Kochanek; Władysławę i Piotra Tkacz; ++ z rodzin: Prandzioch i Tkacz.

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak, Augustynę i Konrada Cierpioł, Elżbietę i Erwina Muś; Gertrudę i Jana Rajner; dziadków, krewnych za dusze w czyśćcu cierpiące.

15.04.2024 – poniedziałek

Za + Erykę Sowa od rodziny Imiołczyk.

Za ++  męża Henryka Wyrobka; Magdalenę, Waltera i Jana Wyrobek, Elżbietę i Stanisława Wyczka; Zbigniewa Gardynika; Józefa Skorupę; Alojzego Sprota; ++ z pokrewieństwa.

16.04.2024 – wtorek

Za ++ Martę i Wincentego Mikuda; Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomallę; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa;
++ krewnych.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

17.04.2024 – środa

Za ++ Waldemara Michnę; Marię i Piotra Tomys; ++ z rodzin: Michna, Tomys, Klimont, Bloch, Gmyrek i Gajda.

18.04.2024 –  czwartek

Za ++ męża Norberta Sowę; rodziców Marię i Alojzego Sowa, Henryka Sowę, Joannę i Leona Pyka, brata Jana; zięcia Zbigniewa Pieńkos; Marię i Oswalda Mika, Elżbietę i Rocha Greupner; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci i wnucząt w rodzinach: Stec, Hadzik, Breguła i Mika.

Katecheza eucharystyczna.

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

19.04.2024 – piątek

Wotywna do św. Józefa za Parafian.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.00.

20.04.2024 – sobota

Chrzty i roczki.

Za ++ Mariana Kirsza w r. śm.; Różę, Emanuela, Cecylię, Teofila Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło i ++ z pokrewieństwa.

21.04.2024 – IV niedziela wielkanocna

Za ++ rodziców Ludwika i Joannę Sowa; Klarę i Franciszka Sękiewicz, siostrę Reginę Prandzioch; Helenę, Pawła, Franciszka i Hermana;  Anielę, Henryka i Piotra Sowa, Marię i Karola Popiołek; Teresę Polak, Marię i Jana Borek, Jadwigę i Jana Golenia, Ryszarda Wysockiego; Andrzeja, Jana i Gertrudę Świtała; ++ z pokrewieństwa.

Za męża, ojca i dziadka Eugeniusza Zamoskiego w r. śm.; syna Marka, Pawła i Annę Zamoski; rodziców Klarę i Ludwika Sowa; Jolantę i Eugeniusza Tenus; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Zofię i Anzelma Pach; Helenę i Wilhelma Słabik; braci: Edwarda, Józefa i Antoniego; siostry: Helenę, Krystynę i Irenę; szwagrów: Joachima, Romana, Józefa i Hermana; szwagierkę Danielę oraz ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża, ojca i dziadka Roberta Krawczyka w r. śm. i w pam. ur.;
++ rodziców z obu stron, dwie siostry, dwóch braci; trzy szwagierki; siedmiu szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.