Od 21 kwietnia 2024 do 28 kwietnia 2024

21.04.2024 – IV niedziela wielkanocna

Za ++ rodziców Ludwika i Joannę Sowa; Klarę i Franciszka Sękiewicz, siostrę Reginę Prandzioch; Helenę, Pawła, Franciszka i Hermana;  Anielę, Henryka i Piotra Sowa, Marię i Karola Popiołek; Teresę Polak, Marię i Jana Borek, Jadwigę i Jana Golenia, Ryszarda Wysockiego; Andrzeja, Jana i Gertrudę Świtała; ++ z pokrewieństwa.

Za męża, ojca i dziadka Eugeniusza Zamoskiego w r. śm.; syna Marka, Pawła i Annę Zamoski; rodz. Klarę i Ludwika Sowa; Jolantę i Eugeniusza Tenus; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Zofię i Anzelma Pach; Helenę i Wilhelma Słabik; braci: Edwarda, Józefa i Antoniego; siostry: Helenę, Krystynę i Irenę; szwagrów: Joachima, Romana, Józefa i Hermana; szwagierkę Danielę oraz ++ z pokrewieństwa.

Za ++ męża, ojca i dziadka Roberta Krawczyka w r. śm. i w pam. ur.;
++ rodziców z obu stron, dwie siostry, dwóch braci; trzy szwagierki; siedmiu szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

22.04.2024 – poniedziałek

Za + Irenę Sowa w 30-sty dzień po śmierci.

Za ++ rodziców Anielę i Piotra Przybyła; Gerarda, Pelagię, Grzegorza, Kazimierę i Mateusza Greupner; ++ dziadków i pokrewieństwo: Greupner, Przybyła i za dusze w czyśćcu cierpiące.

23.04.2024 – wtorek, uroczystość św. Wojciecha

Za + Wacława Czoka w r. śm.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

24.04.2024 – środa

1. Za ++ rodziców Elżbietę i Franciszka Marszałek; Elżbietę, Wiktora i Norberta Zając.

2. Za ++ rodziców Łucję i Pawła Szymiec; matkę Marię Brzezina; Gertrudę , Stefana, Pawła i Krystynę: ++ z pokrewieństwa Szymiec, Skorupa i Brzezina.

25.04.2024 – czwartek, święto św. Marka Ewangelisty

Modlitwy o urodzaje przed krzyżem przed kościołem, a po nich Msza św. za ++ ojca Leona Kłoska w pa mur.; matkę Różę. Bratową Jadwigę; braci: Grzegorza i Pawła i ++ z pokrewieństwa

Procesja do Krzyża na Farskiej Górze.

Za ++ męża Huberta Liebnera w r. śm.; rodziców Annę i Wilhelma Gabryś; Marię i Teodora Liebner, siostrę Adelajdę Czempik; Eleonorę Lützel; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Katecheza eucharystyczna.

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

26.04.2024 – piątek

Za ++ męża Henryka Szulca; teściów Walerię i Franciszka, rodzeństwo: Józefa; Irenę, Gertrudę, Emanuela, Ernę i Mateusza Mazoń; rodziców Józefa i Janinę Paprotnych, braci: Jerzego i Ryszarda; siostry: Krystynę i Grażynę, bratowe Łucję i Teresę; szwagrów: Jerzego, Bernarda i Bolesława, Elżbietę, Gerdę i Annę Kalus; ++ dziadków z obu stron i księży: M. Śliwińskiego i P. Lewandowskiego.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.00.

27.04.2024 – sobota

Wymarsz pieszej pielgrzymki do Rusinowic.

I nieszpory odpustowe w Rusinowicach.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa, i św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Ewy Kopyto z ok. 50-tej rocznicy urodzin.

Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Za ++ Agatę, Franciszka i Józefa Skubała; Annę i Augustyna Bonk; Marię i Pawła Jon; szwagrów Erwina, Emila i Franciszka oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

28.04.2024 – V niedziela wielkanocna

Za ++ matkę Monikę Kampa w pam. ur.; ojca Piotra Kampę w r. śm. Siostrę Agnieszkę Prandzioch; szwagrów Ryszarda i Jerzego
i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ rodziców Martę i Urbana Piekac; Cecylię i Piotra Żyłka;
++ z rodzin Żyłka i Piekac.

Za ++ Henryka i Pawła Sowa w r. śm.; Gizelę Sowa, Eryka Szulca i Benedykta Szymańskiego.

Za ++ matkę Marię Rokosa; Pawła i Jadwigę Dziuk; siostrę Marię;
++ z pokrewieństwa Dziuk i Rokosa.