Od 26 maja 2024 do 2 czerwca 2024

26.05.2024 – niedziela, Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Za ++ rodziców Zytę i Tadeusza Wiatowskich, męża Krzysztofa Wojsę; Gintera Żyłkę; ++ dziadków z obu stron i krewnych z rodzin: Krzywoń, Wiatowski, Żyłka; pokrewieństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Pawła Sowę, Renatę i Bolesława Klama; brata Henryka Sowę: Eryka Szulca, Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków z obu stron, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Kongres Eucharystyczny – spotkanie dla Kobiet w Lisowie dla dekanatu.

Nabożeństwo w intencji Mam.

Za ++ Zofię Borek w pam. ur. Romana Borka; Amalię, Praksedę, Annę, Edwarda i Henryka Gajda; Krystynę i Erwina Baron; ++ dziadków: Borek, Gajda, Linek, Tac; krewnych, sąsiadów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ syna Mariusza; męża, ojca i dziadka Jerzego Imiołczyka; rodziców Elżbietę i Józefa Mnich, Alojzego i Martę Imiołczyk, Klarę i Wiktora Cogiel, Marię Rokosa, Zygmunta Kamińskiego; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

27.05.2024 – poniedziałek

Nabożeństwo majowe.

Za ++ rodziców Klarę i Edmunda Morawiak, teścia Piotra Kożucha, szwagra Jezrzego Gryca; Augustyna Olszok, Magdalenę Kubot;
++ chrzestnych, dziadków z obu stron i krewnych.

Za ++ rodziców Elżbietę i Wilhelma Mnich z ok. Dnia Matki i Ojca;
++ z rodzin: Mnich, Widera Za ++ Elżbietę i Wilhelma Mnich z ok. Dnia Matki i Ojca.

28.05.2024 – wtorek

Za + Zygmunta Piątka w pam. ur.

29.05.2024 – środa, wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

Za + Renatę Kita w 1 r. śm.

30.05.2024 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Za ++ rodziców Eligiusza i Gertrudę Lasłowskich; Elżbietę i Franciszka Marszałek; siostrę Bernadetę i ks. Jana Opielę; Annę i Józefa Szeliga;
++ z rodzin: Marszałek; Lasłowski, Opiela; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i siostry zakonne.

Za Parafian.

W intencji  Parafii i Diecezji na zakończenie Kongresu Eucharystycznego.

Za ++ rodziców Marię i Wincentego Nowak, Annę i Stanisława Wtorkiewicz; Joannę i Piotra Gołąbek; Gertrudę i Jana Rajner; Elżbietę i Erwina Muś; Marię i Jerzego Sojka; Romana Kamińskiego; Ludwika Droździoka i za dusze w czyśćcu cierpiące.

31.05.2024 – piątek, święto Nawiedzenia NMP

Za ++ Dorotę Piątek w r. śm.; jej męża Tadeusza; Marię i Jana Borek; Agnieszkę i Józefa Kubis; Annę, Zofię i Franciszka Piątek; Agnieszkę i Pawła Greupner i ++ z pokrewieństwa.

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

01.06.2024 – sobota wspomnienie św. Justyna

Nabożeństwo I-szej soboty oraz Msza św. w intencjach Żywego Różańca.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ Reginę Prandzioch; Klarę i Franciszka Sękiewicz; Marię, Pawła i Ryszarda Prandzioch; Kazimierza i Erwina Styczyrz; Stefanię i Edmunda Najgebauer oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

02.06.2024 –  IX niedziela zwykła

Za ++ rodziców Stefana i Gertrudę Chwałek; Piotra i Helenę Lach; Henryka Habelt; dziadków z obu stron; ++ z pokrewieństwa: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto.

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Heleny Widera z ok. 85-tej r. ur.

Za ++ mamę Jadwigę Golenia w 1 r. śm.; ojca Jana, szwagra Marka Słowińskiego; dziadków Marię i Franciszka Golenia; Ludwika i Joannę Sowa; Teresę i Alojzego Goniwiecha; Marię i Karola Popiołek; Teresę Polak; Marię Piec; Helenę, Anielę, Pawła, Franciszka, Hermana;  Henryka i Piotra Sowę i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Bogdana Jaronia w pam. ur.; rodziców Anielę i Tadeusza Stempniak; ++ z pokrewieństwa i za dusze we czyśćcu cierpiące.