Od 2 czerwca 2024 do 9 czerwca 2024

02.06.2024 –  IX niedziela zwykła

Za ++ rodziców Stefana i Gertrudę Chwałek; Piotra i Helenę Lach; Henryka Habelt; dziadków z obu stron; ++ z pokrewieństwa: Chwałek, Lach, Bambynek i Kopyto.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Heleny Widera z ok. 85-tej r. ur.

Za ++ mamę Jadwigę Golenia w 1 r. śm.; ojca Jana, szwagra Marka Słowińskiego; dziadków Marię i Franciszka Golenia; Ludwika i Joannę Sowa; Teresę i Alojzego Goniwiecha; Marię i Karola Popiołek; Teresę Polak; Marię Piec; Helenę, Anielę, Pawła, Franciszka, Hermana;  Henryka i Piotra Sowę i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Bogdana Jaronia w pam. ur.; rodziców Anielę i Tadeusza Stempniak; ++ z pokrewieństwa i za dusze we czyśćcu cierpiące.

03.06.2024 – poniedziałek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy

Za ++ rodziców Hildegardę i Wilhelma Kulisz w pam. ur. i r. śm.; Rafała i Tomasza Grabowskich; ++ z pokrewieństwa: Dewor, Grabowski i Skop.

Za ++ syna Roberta w pam. ur.; męża Marka Przybyłę; rodziców Emę i Wiktora; chrzestnego Józefa Dreszer; ++ dziadków z obu stron, i za dusze w czyśćcu cierpiące.

04.06.2024 – wtorek

Za + Irenę Szufla od Sąsiadów.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

05.06.2024 – środa wspomnienie św. Bonifacego

Za ++ ojców Huberta Liebnera i Józefa Grabińskiego.

06.06.2024 – I-szy czwartek

Za + Erykę Sowa od 12 Róży Różańcowej z Droniowic.

Za ++ brata Józefa w r. śm.; rodziców Monikę i Franciszka Baer, synową Agnieszkę; dziadków: Sowa, Baer; ++ z pokrewieństwa: Baer, Sowa, Gansiniec, Zgoda i Kawa.

07.06.2024 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

1. Za ++ rodziców Elżbietę i Rocha Greupner, męża Mariana Mazura; ++ z rodzin Greupner, Pyka, Sikora, Mazur i Cebula oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ rodziców Agnieszkę i Konrada Wysockich; Józefa Paruzela, brata Jerzego; siostrę Anielę Matusek, szwagra Tadeusza Jurka; Jadwigę i Józefa Wiatowskich; Wandę i Andrzeja Sprycha;
++ dziadków z obu stron.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

08.06.2024 – sobota, wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

Ślub: Osadnik – Berenda.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ rodziców Annę i Józefa Żyłka; Cecylię, Aleksandra, Stefanię, Leszka, Marcina Kwit; Marię i Franciszka Wańczyk; Henrykę i Zdzisława Nowickich; Stanisława Ślimoka; ++ dziadków i ks. Mariana Śliwińskiego.

09.06.2024 – X niedziela zwykła

Za ++ syna Stanisława Kupca w r. śm. męża Józefa, Marka Kupca, teściów Brunona i Martę, rodziców Józefa i Ernestynę Respondek, braci: Jerzego i Ernesta; Pawła Hanszlę, Teresę i Huberta Jon,
++ dziadków z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Marię i Emanuela Piskoń, Joannę i Ludwika Sowa, Alfreda Pykę, Teresę Piskoń; Pawła, Anielę, Franciszka, Helenę, Hermana, Henryka i Piotra Sowa, Marię i Karola Popiołek, Teresę Polak, Bogusławę Czaja, Jana i Jadwigę Golenia, ++ dziadków: Polasek, Piskoń, Sowa i Duda.

Za ++ rodziców Adelajdę i Alojzego Smolarek w pam. ur.;
++ dziadków: Smolarek, Pach, Obstój, Słabik i ++ z pokrewieństwa.

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków w rodzinach Bodora i Mroczek.