Od 9 czerwca 2024 do 16 czerwca 2024

09.06.2024 – X niedziela zwykła

Za ++ syna Stanisława Kupca w r. śm. męża Józefa, Marka Kupca, teściów Brunona i Martę, rodziców Józefa i Ernestynę Respondek, braci: Jerzego i Ernesta; Pawła Hanszlę, Teresę i Huberta Jon, ++ dziadków z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ rodziców Marię i Emanuela Piskoń, Joannę i Ludwika Sowa, Alfreda Pykę, Teresę Piskoń; Pawła, Anielę, Franciszka, Helenę, Hermana, Henryka i Piotra Sowa, Marię i Karola Popiołek, Teresę Polak, Bogusławę Czaja, Jana i Jadwigę Golenia, ++ dziadków: Polasek, Piskoń, Sowa i Duda.

Za ++ rodziców Adelajdę i Alojzego Smolarek w pam. ur.; ++ dziadków: Smolarek, Pach, Obstój, Słabik i ++ z pokrewieństwa.

Do Bożej Opatrzności, za wstaw. MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków w rodzinach Bodora i Mroczek.

10.06.2024 – poniedziałek

Za ++ syna Arkadiusza w r. śm.; męża Jana Stefanika, rodziców Emilię i Wawrzyńca Prandzioch, Mikołaja Mazura, teściów Stefanik, szwagrów i szwagierki, Gertrudę i Stanisława Ledwoń, Marię i Zbigniewa Tobiasz oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Elżbietę i Stanisława Wyczka; Magdalenę i Waltera Wyrobek; Jana i Henryka Wyrobek; Józefa Skorupę, Alojzego Sprota; ++ rodziców: Wyrobek, Wyczka, Sprot i Hibner oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.06.2024 – wtorek, wspomnienie św. Barnaby

Za + Anielę Przybyła od 1 Róży z Sadowa.

Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

12.06.2024 – środa

Za ++ ojca Wilhelma Mnicha w pam. ur., matkę Elżbietę; ++ z rodzin: Mnich, Widera i za dusze w czyśćcu cierpiące.

13.06.2024 – czwartek, wspomnienie św. Antoniego z Padwy

W intencjach Żywego Różańca.

Nabożeństwo fatimskie.

1. Za ++ rodziców Elżbietę i Franciszka Marszałek; Gertrudę i Eligiusza Lasłowskich; ks. Jana Opielę, siostrę zakonną Bernadetę; ++ z rodzin: Lasłowski, Marszałek, Wodarz, Opiela, Błach, Zając i Dziuk.

2. Za + Romualda Głogowskiego w 30-sty dzień po śmierci.

Nabożeństwo fatimskie.

14.06.2024 – piątek, wspomnienie bł. Michała Kozala

Za ++ ojca Pawła Kampę w r. śm.; mamę Annę, siostrę Helenę, teścia Eugeniusza Czaję; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

15.06.2024 – sobota

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ rodziców Marię i Józefa Marszałek; Helenę i Piotra Lach, siostrę Rozalię Kokot; dziadków z obu stron, krewnych, ks. Mariana Śliwińskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

16.06.2024 –  XI niedziela zwykła

Za ++ rodziców Hildegardę i Gerarda Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jadwigę i Jana Golenia; ++ dziadków z obu stron.

Za ++ ojca i dziadka Henryka Grzonę w pam. ur.; matkę Łucję;
++ dziadków, wujków i pokrewieństwo z rodzin: Grzona, Szymański, Piskoń i Sitek.

Za ++ ojca Edwarda Sirka w r. śm.; mamę Jadwigę; ++ z pokrewieństwa, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Alojzego Smola; rodziców z obu stron, brata Gerarda, siostry: Helenę i Elżbietę; Augustyna Cierpioł, Augustyna Smol; Emę i Herberta Szczudło; Różę i Leona Kłosek; Roberta Krawczyka, Marię Piskoń; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.