Od 16 czerwca 2024 do 23 czerwca 2024

16.06.2024 –  XI niedziela zwykła

Za ++ rodziców Hildegardę i Gerarda Sobala; rodziców Teresę i Alojzego Goniwiecha, brata Alfreda; bratową Ewę Sobala, Jadwigę i Jana Golenia; ++ dziadków z obu stron.

Za ++ ojca i dziadka Henryka Grzonę w pam. ur.; matkę Łucję;
++ dziadków, wujków i pokrewieństwo z rodzin: Grzona, Szymański, Piskoń i Sitek.

Za ++ ojca Edwarda Sirka w r. śm.; mamę Jadwigę; ++ z pokrewieństwa, kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Alojzego Smola; rodziców z obu stron, brata Gerarda, siostry: Helenę i Elżbietę; Augustyna Cierpioł, Augustyna Smol; Emę i Herberta Szczudło; Różę i Leona Kłosek; Roberta Krawczyka, Marię Piskoń; ++ dziadków i za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.06.2024 – poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego

Za ++ matkę Emilię Pytel w r. śm; ojca Franciszka; Elżbietę, Piotra, Jana i Damiana Dewor i ++ z rodziny.

Za + męża Marcina Raja w 6 r. śm.

18.06.2024 – wtorek

Za + Aniele Poloczek w pam. ur. od koleżanki Adeli.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

19.06.2024 – środa

Wotywna do św. Józefa w intencji Parafian.

20.06.2024 – czwartek

Za ++ ojca Wacława Kozielskiego, matkę Elżbietę; ++ z rodziny Kozielski, Konieczny, Wolnik, Olszok, Piskoń i za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ rodziców Piotra i Cecylię Skorupa; siostrę Reginę, braci: Sylwestra, Jana i Józefa; szwagrów: Stanisława, Edwarda i Janusza; siostrzeńców: Wojciecha i Dawida; ++ z rodzin: Skorupa i Bromer.

2. Za + Henryka Kaczora w 30-sty dzień po śmierci.

21.06.2024 – piątek, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

Msza św. dziękczynna w intencji Uczniów, Nauczycieli i Pracowników ZS-P w Sadowie, za mijający rok szkolny z prośbą o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.

1. Za ++ żonę Helenę Prandzioch w r. śm.; rodziców Annę i Konstantego Prandzioch; teściów Barbarę i Antoniego Umlauf; zięcia Henryka Witek; ++ z rodzin: Prandzioch i Umlauf.

2. Za + Marię Duda w pam. ur.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

22.06.2024 – sobota

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa,z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Joanny i Andrzeja Macoch z ok. 25-tej rocznicy ślubu oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla Mateusza, Mikołaja i Mieszka w ok. rocznic urodzin.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ Emanuela Kirsz w r. śm.; Różę, Mariana, Cecylię i Teofila Kirsz; Marię i Aleksandra Sczudło; ++ z pokrewieństwa.

23.06.2024 – XII niedziela zwykła

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Józefa Sowy z ok. 80-tej rocznicy urodzin.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Eryka Umlaufa z ok. 80-tej rocznicy urodzin.

Za ++ rodziców Katarzynę i Adolfa Imiołczyk; Agnieszkę i Konrada Kożuch; braci: Andrzeja i Eugeniusza; Roberta Koniecznego, Bogdana Nowaka; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.