Od 23 czerwca 2024 do 30 czerwca 2024

23.06.2024 – XII niedziela zwykła

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Józefa Sowy z ok. 80-tej rocznicy urodzin.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Eryka Umlaufa z ok. 80-tej rocznicy urodzin.

Za ++ rodziców Katarzynę i Adolfa Imiołczyk; Agnieszkę i Konrada Kożuch; braci: Andrzeja i Eugeniusza; Roberta Koniecznego, Bogdana Nowaka; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

24.06.2024 – poniedziałek, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Za ++ ojca Pawła; braci Mariana i Andrzeja Neumann; Marię i Emanuela Piskoń; Henryka, Klarę i Franciszka Kulig; Annę i Rafała Wojsa; Waleskę Rupik; ++ z rodzin: Neumann, Piskoń oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

1900

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinie Jaroń.

25.06.2024 – wtorek

Za ++ Martę i Wincentego Mikuda; Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomallę; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa;
++ krewnych.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

26.06.2024 – środa

Za ++ rodziców Otylię i Wilhelma Sowa; brata Jerzego; Klarę i Marię Baron; ++ dziadków z obu stron oraz ks. M. Śliwińskiego.

1900

Kaplica św. Jana i Pawła. Przez wstawiennictwo św. Jana i Pawła za żyjących i zmarłych Mieszkańców Droniowic. Po Mszy św. procesja do Krzyży.

27.06.2024 – czwartek

Za ++ Piotra Greupnera w r. śm.; męża Grzegorza; rodziców Pelagię i Grzegorza Greupner; Agnieszkę, Annę i Alojzego Kot; siostrzeńca Sylwestra; Kazimierę i Mateusza Greupner; Anielę i Pawła Klink;
++ z pokrewieństwa.

1900

Msza św. nie będzie sprawowana.

28.06.2024 – piątek, wspomnienie św. Ireneusza

Za ++ Antoniego Żyłkę w pam. ur.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

29.06.2024 – sobota, Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

1. Za ++ ojca Bruno Jamrozika w pam. ur.; jego żonę Marię, wnuka Alexandra; Grażynę Osadnik i Renatę Wiatowską.

2. Z podziękowaniem za dar życia, Boże błogosławieństwo i wszelkie dobro otrzymane w ciągu minionych 50 lat życia Wioletty Gajdy, z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny.

30.06.2024 –  XIII niedziela zwykła

Za ++ Artura Błaszczyka; Anielę i Piotra Przybyła; ++ dziadków i krewnych z rodzin: Błaszczyk i Przybyła.

Za ++ ojca Henryka Sowę z ok. Dnia Ojca od syna Patryka i córki Roksany z rodzinami.

Harbułtowice: Procesja św. Jan i Pawła.

Msza św. za Mieszkańców Harbułtowic przez przyczynę św. Jana i Pawła.

Rocznica poświęcenia kościoła. Przez wstawiennictwo św. Jadwigi, za żyjących i zmarłych Dobrodziejów i Budowniczych droniowickiej świątyni, za Mieszkańców Droniowic.