Od 7 lipca 2024 do 14 lipca 2024

07.07.2024 – XIV niedziela zwykła

Za ++ Józefa i Jadwigę Wiatowskich; Wandę i Andrzeja Sprycha;
++ z pokrewieństwa: Wiatowski i Wysocki.

Za ++ męża Gerarda Ślezionę; Annę i Jana Szymańskich; Jadwigę i Wiktora Śleziona; Józefa, Annę, Albinę, Benedykta, Rafała Szymańskich; Zbigniewa Tyfel; ++ braci i siostry oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Bogdana Jaronia w  r. śm.; rodziców Agnieszkę i Tadeusza Stempniak; ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

08.07.2024 – poniedziałek, wspomnienie św. Jana z Dukli

Za ++ męża Henryka Witka, teściów Małgorzatę i Alojzego Witek, Helenę Prandzioch; Jadwigę i Ryszarda Kozuch; ++ z rodzin: Witek, Prandzioch, Umlauf, Kozuch i Parys.

1900

Za ++ rodziców Cecylię i Pawła Watoła; Urszulę i Pawła Neuman; ++ z rodzin: Brol, Kompała i Bula.

09.07.2024 – wtorek

Za + Andrzeja Neumanna od Sąsiadów.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

10.07.2024 – środa

Za ++ Agnieszkę i Józefa Osadnik; Anielę, Piotra, Gertrudę i Antoniego Przybyła oraz ++ z pokrewieństwa.

11.07.2024 – czwartek, święto św. Benedykta Opata

Za ++ Marię i Pantaleona, Bogdana Wencel; Gertrudę, Antoniego, Marka i Roberta Przybyła; Irenę i Gerarda Styczyrz; Emę i Wiktora Dreszer, Norberta Pietrka i ++ dziadków.

1900

W intencjach członków Żywego Różańca.

Nabożeństwo fatimskie.

12.07.2024 – piątek, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

Za ++ Helenę w r. śm.; męża Władysława Gancarczyka, wujka Władysława Steca; ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

13.07.2024 – sobota, wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta

Do św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze łaski i zdrowie dla całej rodziny z ok. 50-tej rocznicy urodzin Leszka Dziuka oraz 15-tej rocznicy ślubu Sonii i Leszka Dziuk.

Nabożeństwo fatimskie.

Za ++ ojca Józefa Janiczka, siostrę Lidię Gryzik, teścia Stanisława Usnachta, szwagra Zbigniewa Kłopotowskiego, ks. Mariana Śliwińskiego; ++ dziadków.

14.07.2024 –  XV niedziela zwykła

Za ++ Martę i Wincentego Mikuda; Zofię, Łucję, Alojzego, Henryka i Daniela Thomallę; ++ dziadków: Klama, Mikuda, Thomalla i Sowa; ++ krewnych.

Za ++ rodziców Barbarę, Antoniego, Jana i Franciszka Umlauf, Hildegardę Wieczorek; Helenę Prandzioch i Henryka Witka; rodziców Marię i Józefa, pięciu braci Lukosek; Helenę i Wiktora, Irenę i Henryka Kukowka, Różę i Bronisława Łebek; Martę i Alfonsa Lukosek; Bożenę i Piotra Pisula; ++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu.

Droniowice – kaplica św. Jana i Pawła

W intencji wspólnoty sołectwa Droniowice z racji Święta Herbaty Lipowej.