Od 21 lipca 2024 do 28 lipca 2024

21.07.2024 – XVI niedziela zwykła

Za ++ rodziców Matyldę i Augustyna Tyrała; Jadwigę i Pawła Bartocha; siostrę Teresę Piskoń, szwagra Benedykta Szymańskiego, siostrzenicę Bogusławę Czaja, Bożenę Lubocha i Mieczysława Wilka.

Za ++ męża Wernera Schulza w r. śm.; rodziców Annę i Józefa Grześczyk; teściów Annę i Karola Schulz; siostrę Krystynę Glomb, szwagra Waldemara Lisieckiego; ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Józefa Gmyrka; rodziców, teściów, siostrę Marię, szwagierkę Irenę; szwagrów: Pawła, Jana, Jerzego i za ++ z rodzin: Gmyrek i Dziuk.

22.07.2024 – poniedziałek, święto św. Marii Magdaleny

Za + Eufemię Pyka od rodziny Siek.

1900

Za + księdza Pawła Pilśniaka.

23.07.2024 – wtorek, święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy

Za + Agnieszkę Kucharską od męża Tomasza.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

24.07.2024 – środa, wspomnienie św. Kingi

Za ++ syna Piotra, rodziców Jana i Jadwigę Jarząbek, brata Ludwika, Joannę i Ludwika Sowa; Pawła, Henryka, Hermana, Helenę, Franciszka, Anielę; Jadwigę i Jana Golenia; Marię i Karola Popiołek i za dusze w czyśćcu cierpiące.

25.07.2024 – czwartek, święto św. Jakuba, Apostoła

Za ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Bloch; ++ z rodzin: Bloch, Tomys i Kasperczyk.

1900

Za ++ Krystynę i Józefa Skorupa, brata Bogdana Jaronia, szwagra Czesława Brzezinę, Norberta Zająca; ++ dziadków z obu stron; krewnych z rodzin: Skorupa i Jaroń i za dusze w czyśćcu cierpiące.

26.07.2024 – piątek, wspomnienie św. Anny, patronki diecezji gliwickiej, odpust w Wierzbiu

Wyjście procesji z kaplicy, aby poświęcić nowy krzyż.

Suma odpustowa u św. Anny w Wierzbiu w intencji Mieszkańców.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Franciszka, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Krystyny Pluta z ok. 80-tej rocznicy urodzin.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

27.07.2024 – sobota, wspomnienie św. Joachima

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny i Krzysztofa Smol z ok. 25-tej r.  ślubu oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Smol i Grabowski.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ Tadeusza Miekin, brata Franciszka; Romana Gałuszka. Krystynę i Leona Tkacz; ++ rodziców i teściów; szwagrów i szwagierki.

28.07.2024 –  XVII niedziela zwykła

Za ++ Artura Błaszczyka; Marię, Krystiana i Annę Skolik; Angelikę i Walentego Błaszczyk, Jana Waloszczyka; ++ z pokrewieństwa.

Za ++ Małgorzatę Pawełczyk; rodziców Anielę i Pawła Pawełczyk; siostrę Dorotę, teścia Romana Morawiaka; ++ z rodzin: Morawiak i Wołowczyk.

Za ++ Danutę, Wiktora i Andrzeja Piskoń; Magdalenę i Romana Ledwoń;
++ dziadków z obu stron i pokrewieństwo.