Od 18 sierpnia 2024 do 25 sierpnia 2024

18.08.2024 –  XX niedziela zwykła

Za ++ męża Norberta Kalocha; rodziców Otylię i Wilhelma Sowa; Augustynę i Antoniego Kaloch, Teresę Gasch i ++ dziadków z obu stron.

Za ++ żonę Teresę Piskoń; rodziców Marię i Emanuela Piskoń; teściów Matyldę i Augustyna Tyrała, bratanicę Bogusławę Czaja; szwagra Benedykta Szymańskiego; ++ dziadków: Piskoń i Polasek.

Za + męża, ojca i dziadka Roberta Krawczyka; ++ rodziców z obu stron; krewnych z rodzin: Smol i Krawczyk oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

19.08.2024 – poniedziałek

Wotywna do św. Józefa.

1900

Za ++ syna Arkadiusza w pam. ur.,  męża Jana Stefanika, Emilię i Wawrzyńca Prandzioch, Mikołaja Mazura; teściów Stefanik; Gertrudę i Stanisława Ledwoń; Marię i Zbigniewa Tobiasz; szwagrów, szwagierki i za dusze w czyśćcu cierpiące.

20.08.2024 – wtorek, wspomnienie św. Bernarda Opata

Za + Agnieszkę Kucharską od dzieci: Julii, Mateusza i Macieja.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

21.08.2024 – środa, wspomnienie św. Piusa X

Za ++ Ilonę Koczuła, Krystynę Dukat i Elżbietę Kotara w 4 r. śm. oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

22.08.2024 –  czwartek, wspomnienie NMP Królowej

Za ++ rodziców Annę i Augustyna Kampczyk; Mariannę i Włodzimierza Twarkowskich, Krystynę Turzyńską.

1900

Za ++ męża Rocha Korbel w pam. ur.; zięcia Lucjana; ++ rodziców z obu stron, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

23.08.2024 –  piątek

Za ++ ojca Gerarda Greupnera w pam. ur.; Pelagię, Grzegorza, Kazimierę i Mateusza Greupner; Anielę i Piotra Przybyła; ++ z rodzin: Greupner i Przybyła.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do 19.30.

24.08.2024 – sobota, święto św. Bartłomieja, Apostoła

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa i św. Karola, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski dla Karola Wysockiego z ok. 18 r. ur.

25.08.2024 – XXI niedziela zwykła

Za ++ matkę Zytę w r. śm.; ojca Tadeusza Wiatowskiego, męża Krzysztofa Wojsę; ++ dziadków: Wiatowski, Krzywoń, Żyłka i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Zofię Borek w r. śm., Romana Borka; Amalię, Praksedę, Annę, Edwarda i Henryka Gajda; Krystynę i Erwina Baron; ++ dziadków: Borek, Gajda, Linek, Tac; krewnych, sąsiadów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinach Wieczorek i Jaksik.