Od 8 września 2024 do 15 września 2024

08.09.2024 –  XXIII niedziela zwykła

Za ++ Józefa Żyłkę w r. śm., jego żonę Annę; Marię, Jana i Jacka Brodackich; ++ dziadków z rodzin: Żyłka, Brodacki i Janiczek.

Za ++ ojca Ludwika Sowę w r. śm.; matkę Klarę; Eugeniusza, Marka, Pawła i Annę Zamoski; Marię i Augustyna Świtała; Wilhelma Piotra i Annę Gansiniec; Elżbietę i Władysława Kulesza; Jolantę i Eugeniusza Tenus; ++ dziadków i pokrewieństwo.

Sadów i Harbułtowice: Msza dziękczynna za plony ziemi i pracę Rolników.

Do Bożej Opatrzności, przez przyczynę MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie Skorupa.

Msza święta dziękczynna w podziękowaniu za tegoroczne plony.

09.09.2024 – poniedziałek

Za ++ męża i ojca Norberta Grzechacza; rodziców Cecylię i Jana Nowak; Marię i Pawła Grzechacz, szwagierkę i szwagra i ++ z pokrewieństwa.

Za ++ mamę Jadwigę Sirek w 5 r. śm., ojca Edwarda; ++ dziadków z obu stron, krewnych i kapłanów, którzy posługiwali w parafii; dusze w czyśćcu cierpiące.

10.09.2024 – wtorek

Za + Agnieszkę Kucharską od dzieci: Julii, Mateusza i Macieja.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

11.09.2024 – środa

Za ++ ojca Alojzego Sprota w 7 r. śm., matkę Halinę Sprot; dziadków Wilhelma i Marię Sprot, Aleksego Bartochę; Henryka i Jana Wyrobek, Józefa Skorupę; ++ z rodzin: Sprot, Bartocha, Gros, Pach, Dewor, Wyczka i Konopka; ++ sąsiadów i kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii.

12.09.2024 – czwartek, wspomnienie NMP MS i MS, patronki diecezji

Ślub: Szymańska – Mrugala.

W intencjach Żywego Różańca.

Nabożeństwo fatimskie.

Za ++ żonę Halinę Pielorz w r. śm.; rodziców Marię i Augustyna, dziadków Paulinę i Józefa; Agnieszkę i Helenę Pielorz; brata Franciszka; szwagrów Henryka i Tadeusza; ++ z pokrewieństwa i ks. Mariana Śliwińskiego.

13.09.2024 – piątek, wspomnienie św. Jana Chryzostoma

Za ++ rodziców Marię i Teodora Kandzia, żonę Teresę
i ++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo fatimskie.

14.09.2024 – sobota, święto Podwyższenia Krzyża Świętego

W intencjach III Zakonu św. Franciszka.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ Stefana Krzyczmana w 6 r. śm i Rafała Krzyczmana 5 r. śm. od Karola z rodziną.

15.09.2024 – XXIV niedziela zwykła

Za ++ ojców Ryszarda Olszoka i Ernesta Respondka; ++ dziadków z obu stron.

Za ++ rodziców Klarę i Franciszka Sękiewicz;  Ludwika i Joannę Sowa; siostrę Reginę Prandzioch; Helenę, Pawła, Franciszka i Hermana;  Anielę, Henryka i Piotra Sowa, Marię i Karola Popiołek; Teresę Polak, Marię i Jana Borek, Jadwigę i Jana Golenia, Ryszarda Wysockiego; Andrzeja, Jana i Gertrudę Świtała; ++ z pokrewieństwa.

Za ++ Helenę, Józefa, Piotra, Annę, Wojciecha, Klarę i Walentego Brodackich; Martę i Józefa Gierok; ++ z rodzin: Brodacki, Lerche i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Gerarda Gawlika; rodziców Piotra i Paulinę Gawlik, Elżbietę i Augustyna Masoń, bratową Marię Masoń, szwagra Edwarda Guzy, Romana i Magdalenę Ledwoń i ++ z pokrewieństwa.