Od 6 października 2024 do 13 października 2024

06.10.2024 –  XXVII niedziela zwykła

Za ++ ojca Józefa Minkinę; Anielę i Bronisława Minkina; Antoniego i Barbarę Umlauf; Józefa Skolika, chrzestnych; ++ z rodzin: Minkina i Umlauf.

Za ++ Marię, Bernadetę i Józefa Kansy; Marię i Franciszka Borek; Marię i Jana Borek; Rudolfa Borosza, Reginę i Franciszka Żyłka; Anielę, Bronisława i Józefa Minkina; ++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo różańcowe.

Za ++ syna Roberta w 10 r. śm.; męża Marka Przybyłę; Tobiasza Kotarę; rodziców Emę i Wiktora Dreszer; ++ dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ męża, ojca i dziadka Ryszarda Bartelę; rodziców Jana i Waleskę Bartela; Marię i Pawła Skubała; ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

07.10.2024 – poniedziałek, wspomnienie NMP Różańcowej

Nabożeństwo różańcowe (Róża 12, Droniowice).

Za ++ Renatę i Bolesława Klama; Pawła i Henryka Sowa; Józefa i Marię Kołaczuch; ++ dziadków z obu stron, krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Elfrydę, Franciszka, Jerzego, Antoniego Żyłka, Sylwestra Ślimoka; Rudolfa i Bernarda Borosz; Ewelinę Mazurkiewicz; ++ dziadków i krewnych.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 7, Sadów).

Pielgrzymka różańcowa do Boronowa.

08.10.2024 – wtorek

Za Parafian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i różaniec.

09.10.2024 – środa

O dar życia wiecznego dla Edwarda, Amalii i Praksedy Gajda; Krystyny i Erwina Baron; dziadków: Linek i Gajda; ++ z pokrewieństwa; kapłanów, którzy posługiwali w naszej parafii i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 8, Sadów).

10.10.2024 – czwartek

Nabożeństwo różańcowe (Róża 4, Droniowice).

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Józefa i św. Jadwigi,z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach Jonienc, Krawczyk i Piskoń.

Za ++ Jadwigę i Józefa Lerche; Marię i Krystiana Skolik; braci Ludwika i Jana; szwagrów: Jana, Artura, Gabriela i Piotra; Klaudiusza, Eugeniusza, Cypriana, Jonasa i Karola; Justynę; ++ z rodzin Lerche i Skolik oraz za dusze w czyśćcu.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 9, Sadów).

11.10.2024 – piątek

1. Msza św. zbiorowa.

2. Za + Agnieszkę Kucharską od Sąsiadów.

Nabożeństwo różańcowe (Róża 10, Sadów).

1900

Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30. i okazja do spowiedzi.

12.10.2024 – sobota

Do Bożej Opatrzności, przez przyczyną Matki Bożej Fatimskiej i św. Józefa, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę, zdrowie i potrzebne łaski dla Zdzisława Sowy z ok. 60-tej rocznicy urodzin.

Droniowice: Nabożeństwo fatimskie, a po nim procesja na cmentarz

Nabożeństwo różańcowe (Róża 1, Sadów).

Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za ++ mamę Łucję Szymiec w pam. ur., jej męża Pawła; ++ teściów, dziadków, chrzestną Reginę i ++ z rodziny Skorupa.

13.10.2024 – XXVIII niedziela zwykła, odpust w Droniowicach

Za ++ męża Piotra Kandzię w pam. ur.; siostrę Irenę, rodziców Annę i Wilhelma Ledwoń; Dominika i Agnieszkę Kandzia;
++ z pokrewieństwa.

Za ++ Teresę, Alojzego, Albinę i Jana Goniwiecha; Marię, Franciszka, Jadwigę i Jana Golenia, Edmunda Dziemba, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo fatimskie.

Za + Teresę Kandzia w 1 r. śm.

Do Bożej Opatrzności za przyczyną MB Fatimskiej, św. Jadwigi i św. Józefa, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę, potrzebne łaski i zdrowie w rodzinach: Imiołczyk i Maciejczyk.

Suma odpustowa: W intencji żyjących i zmarłych Fundatorów, Dobrodziejów i Budowniczych kościoła w Droniowicach oraz o Boże błogosławieństwo  i potrzebne łaski dla mieszkańców Droniowic.

Nieszpory odpustowe.